Güncel
Giriş Tarihi : 02-05-2022 12:20   Güncelleme : 06-05-2022 14:23

HENDEK’TE PROTOKOL-HALK BAYRAMLAŞMA TÖRENİ

Ramazan Bayramı, protokol- halk bayramlaşma töreni İlçe Emniyet Müdürlüğü bahçesinde yapıldı. Törene Hendek Kaymakamı Halil İbrahim Acır, İlçe Emniyet Müdürü Şevket İlhan, İlçe Jandarma Komutanı Tüz. Süleyman Sercan Candan, Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu, Hendek AK Parti İlçe Başkanı Hasan Serdar Baykal, Hendek MHP ilçe Başkanı Burhan Nemli, Hendek CHP İlçe Başkanı Nihat Bayraktar, Hendek Yeniden Refah Partisi İlçe Başkanı Faruk Özgür, Hendek Tüm Muhtarlar Derneği Başkanı Kadır Yağlı, Hendek Kuvayi Milliye Mücahitler Derneği başkanı Muzaffer Baş, AK parti ve MHP yönetim Kurulu üyeleri, Ülkü Ocakları Hendek İlçe Başkanı ve kadınlar kolu başkanı ile birlikte bazı daire müdürleri katılırken Gelecek parti, İyi Parti, Deva Partisi, Güzel parti, Saadet Partisi ilçe başkanlarından ya da yönetimlerinden katılan olmadığı gibi ilçenin güzide basın temsilcilerinden bir tek Sakarya Yenigün muhabiri Hasan Öztürk katılırken diğerleri törene katılmadı.

HENDEK’TE PROTOKOL-HALK BAYRAMLAŞMA TÖRENİ

AÇIK HAVADA BAYRAMLAŞMA TÖRENİ

İlçe Emniyet Müdürlüğü bahçesinde polis memurlarınca hazırlanan alana gelen ilçe Kaymakamı Halil İbrahim Acır, İlçe Emniyet müdür Şevket İlhan tarafından karşılandı. Kaymakam Acır Polis memurlarının Ramazan Bayramlarını kutlamasının ardından protokolde yer alanlar ile tokalaşarak bayramlarını kutladı. Polis memurlarınca  protokol üyelerine  Kolonya, Çikolata,Çay ve Baklava tatlısı ikramları yapıldı.

Küme düşen Hendekspor adına konuşan Babaoğlu; “ DERS ÇIKARTTIK BİLMEDİKLERİMİZİ ÖĞRENDİK!”

Bayramın güzelliğinden, birlik ve beraberliğinden açılan söyleşi, sporda Hendeksporun küme düşmesi ile evrimleşti. Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu, yaşananlardan ders çıkarttıklarını, bundan böyle önlerine baktıklarını belirterek inşallah önümüzdeki sezon üçüncü ligin kapısını aralayacaklarını söyledi.

ÇOK ŞEREFLİ GÖREV İFA EDİYORSUNUZ, HEPİNİZİ KUTLUYORUM

İkramlardan sonra hazırlanan protokol bayramlaşma töreni doğrulktusunda  ikinci ziyaret yeri Hendek Jandarma Komutanlığı oldu. Kaymakam Acır’ı burada Jandarma komutanı Yüz. Candan karşıladı. İlçe kaymakamı Acır yaptığüı kısa konuşmasında mehmetçiklere şöyle selendi. Acır; “  sizler gerçekten çok önemli görev icra ediyorsunuz. Ben bütün Hendek halkı ve protokol adına hepinizi kutluyorum. İnşallah bu şerefli görevinizde çok güzel günler geçirirsiniz. Vatana ve millete yaptığınız hizmetler için hepinize teşekkür ediyorum. Sağolun var olun” diyerek bayramlarını tebrik etti. Protokol hep birlikte mehmetçiklerle tokalaşaran bayramlaşmalarının ardından ikramları kabul ettiler. İkramların ardından jandarma binası önünde günün anısına fotoğraf çekilmesinin ardından Jandarma’dan ayrılan protokol mensupları hep birlikte Yaşlılar yurdu ve Hendek Devlet Hastanesi ziyareti ile sona erdi.

NOT: Bayramlaşma töreni videosunu Facebook üzerinden ahmet çileci ya da hendek şafak adresinden izleyebilirsiniz.