Güncel
Giriş Tarihi : 30-04-2022 15:30   Güncelleme : 01-05-2022 11:54

DİKKAT! RAMAZAN BAYRAMI ARİFESİNDEYİZ

Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu 2020 yılı Ramazan Arifesi akşamında bisikletten!!! düşmüştü. Kazanın ardından 2 yıl geçti hala kamuoyunu tatmin edici bir açıklama yok…

DİKKAT! RAMAZAN BAYRAMI ARİFESİNDEYİZ

Başkan Babaoğlu, Hamitli Mahallesinde vatandaşlarla bayramlaştıktan sonra, bisikletten!!! düşerek yaralanan başkan Babaoğlu, Hendek Devlet Hastanesine kaldırıldı.

Hendek Belediyesi Basın Birimi, Başkan Turgut Babaoğlu'nun yaşadığı talihsiz kazayla ilgili resmi açıklama yaptı.

HENDEK BELEDİYESİNDEN AÇIKLAMA
   Başkanımız Sayın Turgut Babaoğlu, bugün akşam saatlerinde çeşitli temaslarda bulunmasının ardından Hamitli Mahallesinden geçerken, evlerinin bahçesinde zaman geçiren hemşerilerimizin Ramazan Bayramını kutlamıştır. Bu sırada evlerinin önünde oynayan çocuklara da eşlik eden Başkanımız Sayın Babaoğlu, bindiği bisikletten!!! bir anda dengesini kaybederek yere düşmüş ve yaralanmıştır.
   Omzunun üzerine düşen Başkanımız Babaoğlu hemen Hendek Devlet Hastanesine kaldırılarak müşahede altına alınmıştır. Başkanımızın omuzunda kırık olabileceği doktorlar tarafından açıklanırken, kontrol ve tedavileri halen devam etmektedir.

Talihsiz kazayı duyup arayan, soran ve geçmiş olsun dileklerini ileten tüm vatandaşlarımıza teşekkür ederiz.
Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

NOT: Babaoğlu, 2020’ de kazanın akşamında  kendisini telefonla arayarak geçmiş olsun dileklerinde bulunan bazı vatandaşlara bisikletten değil motorsikletten düştüğünü, ilerleyen süreçte de Bayraktepe tesislerinde  mahalle muhtarları ile yaptığı bir toplantıda,  bizzat kendi ağzından mahalle muhtarlarına bisikletten değil motorsikletten düştüğünü söylediği iddia edildi.

KAMUOYU AÇIKLAMA BEKLİYOR

   Peki durum böyle ise Hendek Belediyesi Basın birimi böylesi yalan haberi nasıl servis etti? Babaoğlu’ndan habersiz böylesi kurgulanan ve ajite kokan  bir haber servis ediliyorsa da  basın temsilcisi hala o koltukta o makamda oturabiliyorsa pes doğrusu… Yok Babaoğlu’nun bilgisi dahilinde böyle bir haber servis edilmişse de başkanın bu yalanı neden söylediğini ilçe kamuoyuna açıklaması gerekir.