Güncel
Giriş Tarihi : 11-04-2022 14:48   Güncelleme : 12-04-2022 10:10

RAMAZAN ETKİNLİKLERİ RAFA MI KALKTI?

İlçemizin çocukları Ramazan Etkinliğine Sakarya merkeze mi gitsinler? Sadece görsel olarak çocuklarla fotoğraf çekilmek onları mutlu ediyor mu sanıyorsunuz?

RAMAZAN ETKİNLİKLERİ RAFA MI KALKTI?

Belediye başkanı seçildiğinin ilk yılında çocukların özlemini gidermek, geçmişten gelen kütürümüzü yaşatmak adına  merkez otopark alanında ramazan çarşısı ile birlikte şişme balon ve yatak oyunları, mini tiyatro gösterileri halk oyunu gösterileri, şiir dinletileri, mehteran konseri, kuranı kerim tilaveti  vs.  etkinlikler yapan Hendek Belediyesi,  2 yıl Pandemiyi bahane ederek ramazan ayına mahsuz  hiçbir etkinlik düzenlemedi.

HİZMETLER SEÇİM ODAKLI MI?

Peki bugün pandemi bitti diye göbek atılıyor. İlk yıl yapılan etkinlikler bu yıl neden yapılmıyor?  Hazır okullarda ara tatilde. Ama bu yıl seçim yok. Seneye seçim var etkinlikler belkide yıl boyunca! devam eder. Bırakın insanların umutları ile oynamayı, hizmete odaklanın.

ULUDERE SİNEK YUVASI OLMASIN

Buradan uyarıyoruz:  Bakın yaz geldi gelecek Uludere yine sinek istilasına uğramasın, sivrisinek lavraları şimdiden köreltilmeli, önceki yıllarda yaşanan gecikme inşallah bu yıl yaşanmaz. Zaten Belediye bünyesinde çok çalışkan ve aktif Tarım müdürlüğü de var. Patates ekiminde olduğu gibi ilaçlamada da başarılı çalışmaya imza atacaklardır.