Güncel
Giriş Tarihi : 08-04-2022 15:01   Güncelleme : 12-04-2022 17:58

HENDEK AK PARTİ KURUCU İLÇE BAŞKANI SAKAL’A ATKI VE FORMA HEDİYE EDİLDİ

İlçemiz Akovaspor kulübünün kazandığı başarı küçümsenemeyecek bir başarı.Zira Ulu önder Atatürk’ün ifadesi ile; “sağlam kafa sağlam vücutta bulunur” dediği gibi kulübün teknik direktörlüğünü yapan Ali Kemal Yener, kendisini adeta spora ve sporculara adamış. Onların dertleriyle dertlenen, sevinçleriyle sevinen yapısı ile sporcuların ekolu olan hoca, gençleri sporla buluşturarak onların sosyalleşmesine katkı sunduğu gibi çağın vebası konumunda olan uyuşturucu belasından da çocukları uzak tutuyor olması sporcu velilerinden de büyük destek görüyor.

HENDEK AK PARTİ KURUCU İLÇE BAŞKANI SAKAL’A ATKI VE FORMA HEDİYE EDİLDİ

Akovasporda yaşananlar spor kamuoyunun olduğu gibi ilçemizde bulunan diğer amatör spor kulüplerince de örnek alınıyor.

SAKAL’A 54 SIRT NUMARALI FORMA

İşadamlarının, siyasilerin de desteğini alan kulüp başkan yardımcısı Metin Gevher , beraberinde Akovaspor  teknik direktörü Ali Kemal Yener ile gazetemizi ziyaret ettiler.  Hendek AK Parti kurucu ilçe başkanı Şenay Sakal’ında büromuza teşrif etmesi ile kulüp tarafından hazırlanan kulübün renklerini taşıyan ve üzerinde 54  sırt numaralı formayı kulübe maddi ve manevi katkılarda bulunan siyasetçi ve işa adamı Şenay Sakala’a hediye ettiler.

HEDİYELERİNİZ İÇİN TEŞEKKÜR EDİYORUM

Kulübün forması va atkısı hediye edilen Sakal; “ kulübümüzü ve kulübümüzün  çalışanlarını, genç yetenekleri türk futbolunna kazandırılmasında emeği olan hocamı da tebrik ediyor, verdikleri hediyelere de teşekkür ediyorum” diyerek memnuniyetini ve sevincini ifade etti.

Kulüp başkan yardımcısı ve teknik direktör daha sonra  ilçemizde  formalarını verecekleri misafirlerini ziyaret etmek üzere büromuzdan ayrıldılar.