Güncel
Giriş Tarihi : 08-04-2022 14:05   Güncelleme : 09-04-2022 10:37

PARKA BİR WC'Yİ YAPAMAYAN BELEDİYE!!!

İlçemizi dünyaya rezil etmeye hakkınız yok. İlçemiz Atatürk parkına hiç değilse pansuman tedbirde olsa ya prefabrik WC, ya da seyyar WC yapmalısınız. Böylece ULUSAL BASINA çıkarsınız. REKLAMIN KÖTÜSÜ OLMAZ!!!

PARKA BİR  WC'Yİ YAPAMAYAN BELEDİYE!!!

ALLAH AŞKINA YA SÖZ VERMEYİN, YA DA VERDİĞİNİZ SÖZÜ TUTUN…

Ramazan bayramı sonrasında yaz mevsimi bizleri bekliyor.  Her yaz olduğu gibi yine ebeveynler çocuklarını , dedeler  torunlarını alıp onların oynamaktan eğlenmekten mutlu oldukları ilçe merkezindeki Atatürk parkına yönelecekler. İşte ebeveyn ve dedeler için çile de burada başlayacak…

REKLAMLA, ALGIYLA, LAFLA  HİZMET GEMİSİ YÜRÜMÜYOR. 3 YIL BİTTİ VATANDAŞ VAAT, TEMENNİ DEĞİL İCRAAT BEKLİYOR

Dünyayı kasıp kavuran Pandemi süreci yaşadık, sokaklara çıkamadık, evlerden çıkamadık. Ayları, yılları böyle geçirdik.  Sorunları hep öteleyen Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu  her gündeme geldiğinde Hendek Atatürk Parkına umumi WC yapacağının sözünü verip tribüne oynamasına, yandaşlarınında kendisini memnun edebilmek adına ALGI operasyonları ile yapılamayanları yapılmış, başlanılan işleri bitirilmiş gibi halka anlatmaları artık inandırıcılığını yitirdi.

YA PREFABRİK  WC  YA DA SEYYAR WC

Atatürk parkının olmazsa olmaz birincilikli ve öncelikli sorunu umumi WC’nin olmamasıdır. Hadi ilçe halkını bir şekilde yandaş basınızın algı operasyonları ile  aldattınız, kandırdınız. Bu alan D-100 karayoluna paralel. Yazın yurt dışında çalışan gurnetçilerimizin yoğun kullandığı bir  karayolu, dolayısı ile Atatürk parkıda onlar için bir nefeslenme, dinlenme alanı. Peki bu gurbetçi insanlarımızın WC ihtiyacı karşısında yaşadıklarını gittikleri her yerde anlatmayacaklarının garantisi var mı? Yerel yönetimin basiretsizliği nedeni ile ilçemiz,dışarıda ayıplanmayı, eleştirilmeyi hak ediyor mu?

 

KENDİNİZE GÜVENİYORSANIZ HALK GÜNLERİ DÜZENLEYİN, VATANDAŞ DERDİNİ, SORUNUNU YÜZÜNÜZE SÖYLESİN VAR MISINIZ?

Bir zamanlar Hendek Belediyesi tarafından aylık olarak Rasimpaşa Kültür Salonunda  HALK GÜNLERİ  adı altında yerel yöneticilerle halk buluşur, ilçe halkı sorununu başkanın yüzüne söylerdi. Görünen köy kılavuz istemez. Varsa verecek cevabı olan anlı şanlı yetkililer çıksınlar halkın karşısında gerçeklerle yüzleşsinler. Anne çocuğunu parka götürecek, çocuk bu tuvaleti gelecek peki çözüm ne, çare ne?

ÇARE TEKEL KIRAATHANESİ  OLMAMALI…

Çare o annenin onlarca erkeğin oturduğu Tekel Kahvesine girip kahvehane sahibinden izin isteyip çocuğunun tuvalet ihtiyacını burada giderecek.  Ya da  Hendek Lisesi önünde bulunan umumi WC’ye götürecek , tabi çocuk altına yapmadan yetiştirebilirse…