Güncel
Giriş Tarihi : 07-04-2022 12:09   Güncelleme : 08-04-2022 18:19

ANNENİN FERYADINI DUYAMAYANLAR, DUYMAK İSTEMEYENLER… SİZİ ALGI OPERASYONLARIDA KURTARAMAYACAK, GELDİĞİNİZ GİBİ GİDECEKSİNİZ…

Yandaş basın, top çevirmesini iyi biliyor. Sorsana başkana yolu söz verdiği gibi yapacak mı yapmayacak mı??? Konuyu özünden saptırıp detaylarda boğmanın ne alemi var? Halbuki yanıp tutuşuyor, kaymakamlıktan resmi açıklama bekliyordun. Resmi açıklama sana ulaşmasına rağmen hala yayına vermedin... Bu mu tarafsız gazetecilik? Efendilerin gücenir sen yine de verme... Nasıl olsa yaptığın algı operasyonlarıyla üzerine düşeni yaptın, efendilerin mutlu olmuşlardır...

ANNENİN FERYADINI DUYAMAYANLAR, DUYMAK İSTEMEYENLER… SİZİ ALGI OPERASYONLARIDA KURTARAMAYACAK, GELDİĞİNİZ GİBİ GİDECEKSİNİZ…

HABERİMİZ, FİNCANCI KATIRLARININ ÇOBANINI ÜRKÜTTÜ!

“İş istemiyorum, aş istemiyorum, çocuğumun okula gitmesi için yol istiyorum” başlığı ile yayınladığımız haberden onur duyuyorum, gurur duyuyorum.

MEDYABAR ÇANAK TUTTU

Gazeteci kimliği altında ALGI operasyonlarına soyunarak efendilerini şirin gösterme gayreti içinde olanlar  bizi asparagas ve yalan haber yapmakla suçlamakta bir beis görmediler.

MEDYABAR EDİTÖRÜ ONUR’U ALKIŞLIYOR VE TEBRİK EDİYORUM!

Salı günkü program teknik arızalar neticesinde bazen ses var görüntü yoktu bazen görüntü vardı ses yoktu. Programın ilerleyen dakikalarında neler oldu bilgi sahibi değiliz.  Şu kadarına  vakıfım. Sakarya ‘da yayın yapan  Medyabar TV  Program editörü  Alaattin  Onur’un ( kaymakamın açıklaması bizim için yeter) diyerek resmi bir açıklamadan tek bir cümleyi cımbızlayarak alıp  bizi kısa yoldan asparagas ve yalan haber yazmakla suçlayan KORSAN  gazeteciye çanak tutması  programın seviyesinin  geldiği noktayı göstermektedir. Kendilerini alkışlıyor ve tebrik ediyorum!!!

 

KORSAN GAZETECİ!

26 Mart Cumartesi günü akşamı sitemizde yayınladığımız haberin ardından telaşa düşen, Hendek Belediyesi’nin avukatlığına soyunan, okuduğunu anlamayan, aslında anladığı halde , algı operasyonu ile her zaman yaptığının benzerini yaparak  yaşananlara KILIF uyduran, kraldan çok kralcı olma üslubu ile gerek yayınladığı KORSAN gazetesinde ( 10 sayı künyesiz yayınlanmıştı)  gerek bugünkü sayısında köşe makalesinde abuk sabuk söylemlerle , fincancı katırlarının  çobanlığına  soyunarak iki devlet kurumu arasına pimi çekilmiş bomba bırakan sözde gazetecinin bu söylemlerine istinaden ilçemiz Hendek Kaymakamlığından tarafımıza bir basın açıklaması gönderildi.

 

BASIN AÇIKLAMASI

 Hendek Gerçek Haber adlı sitede 27/03/2022 tarihli, “ Başkan Babaoğlu’nu ayağına çağıran müdire kim?”   haber ile;

Aynı konu hakkında Hendek Gerçek Haber adlı sitenin sahibi tarafından 30/03/2022 tarihinde  TV 264  canlı yayında verilen  röportajda  ve ayrıca 30/03/2022  tarihli ve Hendek Gerçek Haber gazetesinin  3. Sayfasında  “ KİM BU MÜDİRE?”  başlığı altında  yer alan haberde,

Ayrıca Hendek Şafak Gazetesinin  26/03/2022-27/03/2022 tarihli “ Ben iş istemiyorum, aş istemiyorum, çocuğumun okula gitmesi için yol istiyorum”  başlığı altında yayınlanan  haberin içinde yer alan  kaymakamlıkta görevli müdire hanım  ile ilgili yazılan kısımlar gerçeği yansıtmamaktadır.

Hendek Belediye Başkanı  Sayın Turgut Babaoğlu, 18/02/2022 tarihli  ve 250-2506 sayılı kaymakam imzalı yazı ile  23/02/2022 Çarşamba günü saat 12.00’de Kaymakamlık toplantı salonunda  Kaymakam Halil İbrahim Acır  başkanlığında Güvenlik Toplantısına  davet üzerine katılmıştır.

Adı geçen vatandaş  o sırada kaymakamlıkta bulunması  ve görüşmek istemesi üzerine  Hendek Belediye Başkanı  Sayın Turgut Babaoğlu  vatandaşımızla birebir  görüşmüş  ve daha sonra toplantıya girerek  gündemdeki konular görüşülmüştür.

Dolayısı ile Hendek Belediye Başkanı  Sayın Turgut Babaoğlu’nu ayağa çağırma, hesap sorma  ve diğer hususlar asılsızdır.

Bilgilerinize sunulur.

Şimdi gelelim konumuzun özüne…

Elleri öpülesi üç çocuk annesi Emine Mutluoğlu’nun sesini duymak, duyurmak adına yaptığımız haber ile onur duyuyorum. Kırsal alanda yaşayan bir annenin çocuklarını okutabilmek adına vermiş olduğu mücadele her türlü takdire şayandır.

 

HAM VİDEO FACE SAYFAMIZDA LÜTFEN BİR KEZ AÇIP DİNLEYİN

Zaten, üç çocuk annesi bayan verdiği röportajında aynen; “ ertesi günü kaymakamlıktan beni çağırmışlar, Turgut babaoğlu’nuda çağırmışlar oraya” sözünü çarpıtıp “ müdire hanım Babaoğlu’nu ayağına çağırmış!!! “ olarak algı operasyonuna girişmek, hangi akla, vicdana sığar Allahaşkına?

Hendek Kaymakamlığından yapılan resmi açıklamaya bakıldığında aynen“ Ben iş istemiyorum, aş istemiyorum, çocuğumun okula gitmesi için yol istiyorum”  başlığı altında yayınlanan  haberin içinde yer alan  kaymakamlıkta görevli müdire hanım  ile ilgili yazılan kısımlar gerçeği yansıtmamaktadır. Denilmektedir.

 

ÖZDEN AYRILIP DETAYDA BOĞULMAK!

Aslında; korsan, algıcı, kalemşör gazeteci TV’cilik oyununu bırakıp haberin özünde geçen” YOL SORUNU, ANNEYE VERİLEN SÖZÜN TUTULMAMASI” nı Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu’na sorma cesareti gösterseydi. Ama soramaz… Neden ? Çünkü herkes üstüne düşeni yapar.  Medyabar çanak tutuyor büyük gazetecide üstüne düşeni yapıyor…

Buradan çıkan sonuç, haberin özünün doğru olduğu , üç çocuk annesi Emine Mutluoğlu’nun,  Babaoğlu ile  yazı işleri müdiresi hanımla geçtiği iddia edilen diyaloğun gerçeği yansıtmadığı ifade edilmiş.

TV’CİLİK OYNAMAYIN …HALEP ORDAYSA ARŞIN BURADA

Haberimizi ASPARAGAS VE YALAN haber diyerek suçlamada bulunacağınıza, ilçemiz Güney köyünde ikamet eden Emine Mutluoğlu, gitseniz, o anneyi birde siz dinleseniz ve bütün hedefi çocuklarının okul okuyabilmesi olan annenin feryadını canlı yayında ifade etmesine yardımcı olsanız... Bakalım haber mi yalan, ALGI operasyonları mı???