Güncel
Giriş Tarihi : 30-03-2022 15:55   Güncelleme : 30-03-2022 15:55

MODA HENDEK’TE

Hendekli Ralli Sporlarının unutulmaz ismi Uğur Kızıl’ın eşi Tülay Kızıl, MODDA isimli işyeri bugün saat 14.00’de Dereboğazı mahallesi 1000 sokak Gerdancılar İş Merkezinde düzenlenen törenle Hendeklilerin hizmetine açıldı.

MODA HENDEK’TE

GERDANCILAR İŞ MERKEZİNDE

Dereboğazı mahallesi 1000 sokak Gerdanclar İş merkezinde  kadın girişimci Tülay Kızıl tarafından işletilen Modda  ihracaat fazlası tekstil ürünü mağazasının açılışına Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu, Hendek İlçe Emniyet Müdürü Şevket İlhan, Hendek Jandarma Komutanı Süleyman Sencan Candan, AK Parti Hendek Kurucu ilçe Başkanı Şenay Sakal, Hendek Berberler Odası Başkanı Vahdet Çilek, Hendekspor Kulüp Başkanı Adil Karabulut,  ile birlikte ünlü CO Pilot Uğur Kızıl’ın arkadaşlrı, çevre esnaflar ve davetliler katıldı.

TİCARİ HAYATINDA BAŞARILAR DİLİYORUM

Açılış öncesinde konuşmayı Belediye Başkanı Babaoğlu yaptı.  Davetlilere “hoşgeldiniz” diyerek söze başlayan Babaoğlu, “ bu sokağımızın değerli esnafları, ilçemizde değişik alanlarda faaliyet gösteren esnaflarımıza, dernek ve oda başkanlarımıza, tekrar hoşgeldiniz safalar getirdiniz. Uzun zamandır zaten ticari faaliyette bulunan yengemiz, iştigal alanında ufaz bazı değişikliliklerle, yeni konsepti ile yeni markasıyla yeni açılışını gerçekleştiriyor. Kendisine bu güne kadar olduğu gibi bundan sonraki ticari hayatında da başarılar diliyorum. Allah hayırlı işler nasip etsin.” Diyerek sözlerini sonlandırdı.

KURDELA KESİLDİ

Yeni konsepti ile ilçe halkına merhaba diyen Modda mağazasının açılış kurdelası Belediye Başkanı babaoğlu, İlçe Emniyet Müdürü Şevket İlhan, İlçe Jandarma Komutanı Süleyman Sercan Candan, Hendek AK Parti kurucu İlçe Başkanı Şenay Sakal ve Hendek Berberler Odası Başkanı Vahdet Çilek ile birlikte  kesildi.

AÇILIŞ SONRASI İKRAM

Mağazayı gezen davetlilere daha sonra mağaza sahibi Tülay Kızıl tarafından davetlilere ikramlarda bulunuldu.