Güncel
Giriş Tarihi : 29-03-2022 13:14   Güncelleme : 30-03-2022 18:08

BELEDİYECİLİK BİZİM İŞİMİZ!

Üç yıllık icraatlerini anlatan Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu oldukça iddialı bir laf etmiş. BELEDİYECİLİK BİZİM İŞİMİZ!

BELEDİYECİLİK BİZİM İŞİMİZ!

SESİNİ ÇIKARTAMAYAN MUHALEFET!

Hendek ilçemiz gazeteciler adına oldukça şirin bir ilçe. Habercinin aradığı haber ilçemizde her bir köşede mevcut. Ancak ne hikmetse  yerel yönetimin algı operasyonlarıyla her şeyi iyi, mükemmel olarak göstermesi karşısında halkın sesi olamayan, halkın sorunlarını gündeme taşıyamayan, varsa yoksa açılıştan açılışa kurdela kesme yarışında olup  sesini çıkarmayan, ÇIKARTAMAYAN bir muhalefet ordusu…

BELEDİYECİLİK BİZİM İŞİMİZ!!!

Babaoğlu; “ Günün şartlarına uygun çalışmalarla projeler üretip nerede sorun varsa kalıcı çözüm üretiyoruz. Lafla değil hizmetle konuşuyoruz.

E güzel…O zaman soruyoruz:

 “  reklam bilbordları sizin onay verdiğiniz yerlere dikilmişti . Her şey yolunda gidiyordu, belediyecilik de  sizin işiniz ise reklam bilbordunu niçin söktünüz???”

2,5 AY SONRASINI ÖNGÖREMEYEN BİR BELEDİYE!!!

Reklam bilbordu dikileli yaklaşık 2,5 ay oldu. 2,5 ay sonrasını öngöremeyen belediye… Dün diktiği reklam bilbordunu bugün sökülmesi ne anlama geliyor?

LİYAKAT OLMAYINCA!

Yahu Allahaşkına bir kere de bir işi bir kerede bitirin…Unutmayınız ki siz o koltukta Hendek halkının emanetçisi olarak oturuyorsunuz.  Şu halde milletin parasını çar çur etmeye, bir işi yap-boz’larla, üç- beş kerede yapmak, mevcutları rütuşlamak  belediyecilikten uzak kavramlar…

Tabi bir konuyu da gözden uzak tutmayalım. Bugün çıraksınız, yarın kalfa olur sonra da usta olabilirsiniz.

Değilmi ki siz bir tarafta Cumhur İttifakı, diğer tarafta Millet İttifakı’nı alt ettiniz. Hendek halkı bu başarılı çalışmalarınızdan dolayı sizi bırakmayacak üç dönem üstü üstüne sizi belediye başkanlığı koltuğunda görmek isteyecektir.