Güncel
Giriş Tarihi : 23-03-2022 18:59   Güncelleme : 24-03-2022 18:08

ERDOĞAN’DAN MAŞALLAH, 1500’ÜNCÜ MAKAS EN DEĞERLİSİ

ZİYARETİNİ YARIDA KESEREK İLÇEYE DÖNDÜ AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcılığı görevini yüklenen 25. Dönem Sakarya Milletvekili Ali İnci, bir hafta sürecek olan Erzurum ziyaretini, olumsuz hava koşulları münasebeti ile yarıda keserek 23 Mart Çarşamba günü ilçemize döndü.

ERDOĞAN’DAN MAŞALLAH, 1500’ÜNCÜ MAKAS EN  DEĞERLİSİ

HİZMET ETMEK İÇİN PARTİ KİMLİĞİ GEREKMEZ

“İlçeye ve ilçe insanına hizmet etmek için parti kimliği gerekmez”  sözünü kendisine düstur edinen İnci, çalışma azmi  ile üzerinde büyük emeği bulunan Rasimpaşa Külliyesi derneğinde yaklaşan Ramazan ayı öncesinde yapılan çalışmaları denetledi, dernek yönetiminden bilgiler aldı.

HER MAKASIN FARKLI BİR HİKAYESİ VAR

Bilindiği üzere siyasiler, idareciler görev yaptıkları süreler içerisinde bir dizi açılışlara katılır, kurdela keserler. Adettendir kurdelayı kestikleri Makas’ı iade etmezler kendilerinde kalır, işte Ali İnci’nin kolleksiyonunda en değerli Makas’ta 1500’üncü Makas olan Çanakkale Köprüsü Makas’ı…Her iki tarafında da yazı bulunan makasın bir yüzünde  açıldığı günün tarihi olarak 18 Mart 2022 yazarken diğer yüzünde ise Çanakkale Zaferinin tarihini iafde eden 1915 Çanakkale yazıyor.

MAKAS KOLLEKSİYONU GÖRÜLMEYE DEĞER

1999-2014 yılları arasında dört dönem üstü üstüne Hendek Belediye başkanlığını kazanarak ilçenin makus talihine çağ atlatan 25. Dönem Sakarya Milletvekili Ali İnci’nin Makas kolleksiyonu görülmeye değer.

EMEKLİLER ŞEHRİNİ DÜNYAYA TANITTI

Emekliler şehri olarak bilinen ilçemize Üniversite ve Organize Sanayi Bölgesini getirerek ilçemizi ülke ekonomisine katma değer sağlayan, bunun yanı sıra spordan gelmenin avantajını da iyi kullanarak  Türkiye, Avrupa ve Dünya şampiyonu gençler yetiştirmiş,  hem ilçemizin kültür elçisi olan gençlerimizi ülke ekonomisine kazandırdı hem de oluşturduğu projeler ile ilçede işsiz genç bırakmamış, her gün hoparlörlerden İŞÇİ ARANIYOR ilanlarını duymaya şahitlik etmiştik.

ERDOĞAN, MAŞALLAH DEDİ

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile yan yana gelen inci, ilçemizde faaliyete geçen ve YAŞAYAN CAMİ ünvanını alan Rasimpaşa camisinin bugün geldiği noktayı gösteren videoyu izlettirdi ve caminin açılışına davet etti. Videoyu izleyen Erdoğan’ın “ MAŞALLAH”  diyerek tebrik etmesi ilçemiz adına  onur verici  bir gelişme.  

GENÇLER İSYANDA, HAYALLERİMİZİ ÇALDILAR!

Bugün geldiğimiz noktada ise akşama soframa ne götürebilirim diyen işsiz, güçsüz, diplomalı işsizler ordusu…Şimdiki yerel idarenin yöneticileri tarafından seçim atmosferinde her gidilen yerde herkese kayıtsız şartsız iş sözü verilen gençler, umutlarının çalındığı iddiasındalar.