Güncel
Giriş Tarihi : 19-03-2022 08:40   Güncelleme : 21-03-2022 08:52

HENDEK KAR’A SAPLANDI!

Dün akşam başlayan ve aralıklarla devam eden kar yağışı sonrası ilçe merkezi kara büründü. Bir yanda D-100 karayolunda tuzlanmanın yapılmamış olması diğer yandan ilçe merkezinde kar küreme ekiplerinin çalışmaması nedeniyle sürücüler zor anlar yaşadılar.

HENDEK KAR’A SAPLANDI!

KAR TİMİ ORTALIKTA YOK

Meteorolojinin uyarılarının yeterince dikkata alınmadığı, ilçede taksi dolmuşçuluğu yapan taksici esnaflarının yezanelerinin karla kaplı olması ve günlerdir reklamı yapılan  “KAR TİMİ TEYAKKUZDA” denilmesine rağmen ilçe merkezinde iş makinalarının görülmemesi ve yeterli kar küreme çalışmalarının yapılmaması karşısında iş başa düştü ve vatandaş kendi işini kendisi görmenin mücadelesindesinde.

SOKAKLAR FARKLI MI?

Ana arterlerin karla kapanmış olmasına paralel olarak, sokaklarda da bir çalışmanın olmadığı ilçemiz adına oldukça üzücü.

BAŞKAN BABAOĞLU: HAZIRIZ

Babaoğlu; “Diğer yandan Hendek merkezi başta olmak üzere diğer mahalleler içinde ekiplerimiz, planlarımız hazır. Rabbim ekiplerimize kaza bela vermesin. Çalışmalarında kolaylıklar diliyorum. Aziz Hemşehrilerimizin 7/24 hizmetindeyiz” dedi.

FOTOĞRAFLAR GÖSTERİYOR

Hülasa, fazla söze gerek yok yayınladığımız 3-5 kare fotoğraf ilçedeki kar manzaraları her şeyi gösteriyor.