Spor
Giriş Tarihi : 14-03-2022 07:57   Güncelleme : 16-03-2022 09:27

MİLLETVEKİLİ YAVUZ RİNGE ÇIKTI!

Yavuz Boks maçı yaptı Milletvekili Yavuz, Başkan Işıksu’ile birlikte, Başkan yardımcısı Fatih Çelikel ve Erenler Muhtarlar Derneği Başkanı Şaban Süleyman’ın da katılmış olduğu ziyarette Boks maçı Yaptı.

MİLLETVEKİLİ YAVUZ RİNGE ÇIKTI!

Yavuz ve Işıksu Şampiyonların Hocasını ziyaret etti

Milletvekili Ali İhsan Yavuz, Belediye Başkanı Mutlu Işıksu ve beraberindeki heyetle birlikte, Sakaryalı Milli Boksörleri ve Millilerin hocası Muhammet Ali Keskin’i antrenman esnasında ziyaret etti…

Katılımcılardan tam not

Milli takım Boks Antrenörü Muhammet Ali Keskin ile kısa bir gösteri maçı yapan Milletvekili Yavuz, Antrenör Keskin’den ve katılımcılardan olumlu not aldı.

Sakarya Boksunun hedefi

Sakarya’daki Boks Faaliyetler ve hedefler hakkında Şampiyonların hocası Muhammet Ali Keskinden bilgi alan Milletvekili Yavuz, son zamanlarda zirvedeki yerini muhafaza eden Sakarya Boksunun yeni hedefleri nedir? Yeni şampiyonluklar gelecek mi diye sordu.

Hedefi olmayanın başarısı olmaz

Şampiyonların hocası Muhammet Ali Keskin, hedefi olmayan sporcunun başarılı olması asla mümkün olamaz. Biz sporcularımızı seçerken ufku geniş, hedefi yüksek ve bu hedefe ulaşmak için azimli olanları seçer ve emeğimizi onların üzerinde yoğunlaştırırız.

İstikametimiz tam

Son yıllarda Sakarya Boksunun zirve yapmasının asıl sebebi, sporcularımızın ve bizlerin hedef ve istikametlerinin tam olmasıyla alakalıdır.

Sakarya Boksu zirveleri tırmanmaya devam edecek

Bu zorlu kulvarda bizleri yalnız bırakmayan siz Devlet büyüklerimizin ve özellikle maddi ve manevi desteklerini sporcularımızın ve bizlerin üzerinden eksik etmeyen, Adapazarı Belediye Başkanımız Sayın Mutlu Işıksu’ya ve Başkan yardımcımız Sayın Fatih Çelikel’e çok teşekkür ediyorum.

Sizler gibi Boks severlerin desteği devam ettiği sürece, Sakarya Boksunu Türkiye’nin ve Dünyanın zirvesine taşımaya devam edeceğiz. dedi