Güncel
Giriş Tarihi : 08-03-2022 14:02   Güncelleme : 09-03-2022 09:46

FİSKOBİRLİK BAŞKANI LÜTFİ BAYRAKTAR ÇALIŞANLARIN 8 MART DÜNYA KADINLAR GÜNÜNÜ KUTLADI

8 Mart Dünya Kadınlar günü dolayısıyla Fındık Tarım Satış Kooperatifleri Yönetim Kurulu Başkanı Lütfi Bayraktar, Entegre Fındık İşleme Tesislerini ziyaret ederek, çalışan tüm kadınların 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü tebrik etti.

FİSKOBİRLİK BAŞKANI LÜTFİ BAYRAKTAR ÇALIŞANLARIN 8 MART DÜNYA KADINLAR GÜNÜNÜ KUTLADI

FİSKOBİRLİK Başkanı Lütfi Bayraktar FİSKOBİRLİK çatısı altında çalışan kadınların, 8 Mart Dünya Kadınlar gününü kutlayarak, çalışmalarında ve sosyal hayatlarında esenlikler diledi.

KADIN ÜRETKEN VE FEDAKARLIĞIN  TEMSİLCİSİDİR

Entegre Fındık İşleme Tesislerinde düzenlenen programda konuşan Başkan Bayraktar; ‘’Aslında kadın bir güne sığdırılamaz, 365 gün hayatımızın her anında kadınlar önemlidir. Kadınların sevgiyle dokunduğu her yer güzelleşir. İşletmelerimizin tamamına baktığımızda çalışan personelimizin yarısından fazlası kadın çalışanlarımız. Bu bizler için çok sevindirici bir tablo bununla gurur duyuyoruz. Çünkü biliyoruz ki kadın, hayatın her alanında fedakarlığı, üretkenliği ve duyarlılığı temsil eder. Bu nedenle FİSKOBİRLİK için kadınlar her zaman çok büyük öneme sahiptir. Her geçen gün daha iyiye giden kurumumuzda siz değerli kadın çalışma arkadaşlarımızın emeklerine minnettarız. Bu vesileyle çalışan tüm emekçilerimizin 8 Mart kadınlar gününü kutlar, sağlıklı huzur ve mutluluk dolu bir yaşam diliyorum.’’  Açıklamasında bulundu.

Konuşmasının ardından Başkan Bayraktar, Entegre Fındık İşleme Tesisleri, FİSKOBİRLİK Genel Müdürlüğü, FİSKOBİRLİK Sigorta ve Giresun Fındık Tarım Satış Kooperatifini ziyaret ederek, çalışan kadınlar personellere hediye takdim etti.