Spor
Giriş Tarihi : 07-03-2022 15:24   Güncelleme : 07-03-2022 15:26

AVRUPA'NIN GÜREŞ KAMP MERKEZİ HENDEK

Hendek Gençlik Merkezi Spor Kulübü tesislerinde on gündür devam eden üçlü kamp sona erdi . Kampa İsveç , Rusya ve Türkiye'den milli takımlar seviyesinde Avrupa ve Dünya dereceli sporcuların katılımıyla gerçekleşti.

AVRUPA'NIN GÜREŞ KAMP MERKEZİ HENDEK

   Hendek Gençlik Merkezi Spor Kulübü başkanı Feyzullah Köstereli yaptığı açıklamasında; “  üçlü kampın güzel ve verimli bir şekilde gerçekleşmesine emek veren değerli hocalarımıza kulüp çalışanlarımıza teşekkür ediyorum. Kamp vesilesiyle ilçemizin ve şehrimizin kültürünü doğal güzelliklerini gelen misafirlerimize gezdirdik. İlgi ve alakamız dan son derece memnun kaldılar. Ülkemizden şehrimizden iyi duygularla ayrıldılar. Sporun sayesinde arkadaşlıklar dostluklar kurulması işin en güzel yanı oldu. Böyle üst seviyede bir kampın gerçekleşebilmesi için güzel bir tesisin olması ve bu tesise değer katan eğitmenler ile sporcuların varlığı önemliydi.

Bizlere böyle güzel bir tesis kazandıran kulüp kurucumuz ve onursal başkanımız sayın Ali İNCİ vekilimize , Büyük Şehir Belediye Başkanımız sayın Ekrem YÜCE'ye ve destekleriyle bizleri her daim güçlü kılan Gençlik ve Spor İl Müdürümüz sayın Arif ÖZSOY i’a  teşekkürlerimi arz ediyorum” diyerek sözlerine son verdi.