Güncel
Giriş Tarihi : 13-02-2022 13:16   Güncelleme : 14-02-2022 11:07

GENÇ KARADENİZLİLER DERNEĞİNDE YEREL BASINA KAHVALTI

Hendek Genç Karadenizliler Derneği başkanı ve aynı zamanda Hendek Belediye Meclis üyesi olan dernek başkanı Ahmet Der, yerel basını dernek binasında ağırladı ve kahvaltı ikramında bulundu.

GENÇ KARADENİZLİLER DERNEĞİNDE YEREL BASINA KAHVALTI

HENDEKSPOR İVME KAYBEDİYOR

İlçedeki derneklerin yaşadıkları sıkıntıların dile getirildiği toplantı yaklaşık 2 saat sürdü ve ilçenin kronikleşmiş sorunları basın mensuplarınca dillendirildi. Hendek spor konusunun da konuşulduğu kahvaltı programında Hendeksporun her geçen güm başarı ivmesini kaybettiğinin altı çizilerek kulüp yöneticilerinin yerel basını değişik söylemleriyle karalama yaptıkları  fikrinde mutabık kalındı.

NE DERNEKLERİN NE DE BELEDİYENİN KÜLTÜREL ETKİNLİKLER TAKVİMİ NEDEN YOK?

Toplantıda ilçe genelinde  değişik logo ve başlıklar altında dernekler bulunduğu, bunların zaman zaman kültürel etkinliklere ev sahipliği yaptığının konuşulduğu toplantıda Hendek Belediyesi bünyesinde Kültür Daire ve Sosyal İşler Başkanlığı müdürlüğünün bulunduğunun ancak bir işlevinin bulunmadığının altı önemle çizildi.

ŞARKI SÖZLERİ TEPKİ ÇEKTİ

Kulüp futbolcularının Adana seyahati öncesinde basın mensuplarını tiii’ye alarak ( Adana’ya gidek, dönerinden yiyek, Adana’nın yolları taşlı)  şarkı sözlerini fısıldamaları basın temsilcilerince tepki topladı.

Kahvaltı sonrasında dernek lokalinde dernek logosu altında toplu fotoğraf çekimi ile kahvaltı programı son buldu.

Dernek başkanı ve yönetim kurulu üyelerimize gösterdikleri misafirperliklerinden dolayı teşekkür ederiz.