Güncel
Giriş Tarihi : 07-02-2022 14:51   Güncelleme : 09-02-2022 12:10

RAVZA KAVAKÇI ATA OCAĞINDA

AK Parti İstanbul Milletvekili Dr. Ravza Kavakçı Kan, hafta sonunu ilçemiz Hendek'te geçirdi.

RAVZA KAVAKÇI ATA OCAĞINDA

AK Parti İstanbul Milletvekili Dr. Ravza Kavakçı Kan, eşi Türkiye Hudut ve Sahiller Genel Müdürü Dr. Osman Kan ile birlikte ilçemiz Hendek'e gelerek akrabalarını ziyaret etti.

RAVZA KAVAKÇI  ATA OCAĞINDA

AK Parti eski Hendek Kadın Kolları Başkanı Emine Tosun, Kavakçı Kardeşler olarak bilinen Başpehlivanlar Mahmut ve Ahmet Kavakçı'nın anneleri Rahime Kavakçı'yı ziyaret eden Milletvekili Ravza Kavakçı Kan ve eşi akrabaları ile birlikte güzel bir gün geçirmenin mutluluğunu yaşadı.

BİZİM İÇİN ONURDUR

Ziyaretle ilgili olarak konuşan Başpehlivanlar Mahmut ve Ahmet Kavakçı'nın anneleri Rahime Kavakçı, "Ravza kızım beni sağolsun fırsat buldukça ziyaret eder. Kendisi baba toprağını çok sever. Ailesine, sülalesine bağlı bir yapıya sahiptir. Hanemize ziyarette bulunması bizim için onurdur. Ravza kızım ziyaret edemediği zamanlarda da sık sık telefonla beni arar hal hatırımı sorar. Kendisine ve değerli eşi Osman oğluma evimize yaptığı ziyaretten dolayı teşekkür ederim." dedi.

 

TEŞEKKÜR EDİYORUM

AK Parti eski Kadın Kolları Başkanı Emine Tosun ise, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, "Sayın Milletvekilimiz Sayın Ravza Kavakçı Kan hanımefendi ve eşi Sayın Osman Kan beyefendinin ailemize yapmış olduğu ziyaret bizleri fazlasıyla memnun etmiştir. Sayın Vekilimize bu ince davranışından ötürü teşekkür ediyorum." dedi.

 

EVİN KEDİSİ PAMUK’U KUCAĞINA ALDI

Hayvan sevgisi ile bilinen Vekil Kavakçı Kan'ın, hane sahibi Rahime Kavakçı'nın kedisi Pamuk'u kucağına alıp sevmesi güzel görüntülere sebep oldu.

AK Parti İstanbul Milletvekili Dr. Ravza Kavakçı Kan, en son ilçemize Başpehlivan Mahmut Kavakçı adına düzenlenen Jübile Güreşi'ne katılmak üzere gelmişti.