Güncel
Giriş Tarihi : 06-02-2022 12:02   Güncelleme : 06-02-2022 15:33

SÖZ VERMEK HER KİŞİNİN SÖZÜNDE DURMAK ER KİŞİNİN İŞİDİR

TOPLU KONUT YAPMAK HER KİŞİNİN İŞİ DEĞİL ER KİŞİNİN İŞİDİR…HANTEK TOPLU KONUTLARI Hiçbir zaman mazeret getirmedi, ( ne yapayım benim adım Hıdır, elimden gelen budur) demedi. Mağduriyete oynamadı. Verdiği sözü tuttu ve toplu konutları kısa zamanda sahiplerine teslim etmişti.

SÖZ VERMEK HER KİŞİNİN SÖZÜNDE DURMAK ER KİŞİNİN İŞİDİR

   Peki  yerel yönetimde iş başında olanlar  2020 Mart ayında evsizlere ev diyerek yaptıkları TOPLU KONUT HAMLESİ ne yazık ki başladığı gibi bitti. Tek çare TOKİ!!!

 

İLK ETAPTA 300 KONUT

İlk etap olarak yaptıkları 300 konutu 6 ay gibi rekor bir sürede bitirerek teslim ettiklerini anımsatan İnci, şunları söyledi: "Vatandaşlarımız 154 metre kareden oluşan konutları 2004 yılında 26 bin 500 TL gibi çok uygun bir rakama sahip oldular. Bunun ardından ikinci, üçüncü ve dördüncü etap konutları gerçekleştirdik.

En son Roman vatandaşlarımız için kültürel yapılarına uygun 125 adet konut yaparak aylık 100 TL gibi uygun taksitlerle vatandaşımızı ev sahibi yaptık."

BEN VARKEN HENDEK'E TOKİ GİREMEZ DEMİŞTİ

Her türlü ekipman, personel, malzeme girdi fiyatlarındaki enflasyon farkı  gibi maliyetleri öne sürüp verdiği sözden dönmemiş, "ben varken Hendek'e TOKİ giremez" diyerek iddialı bir söz etmişti. Tuttu mu bu sözünü? TUTTU...NOKTA.