Güncel
Giriş Tarihi : 31-01-2022 21:51   Güncelleme : 02-02-2022 18:23

YORUMSUZ!!! ALGINIZ YERE BATSIN!

Çavuş ve onbaşının postalığına soyunan asker gazeteci, ( partili gazeteci) yi iddiaları ile baş başa bırakıyoruz. Yorum okuyucularımızındır.

YORUMSUZ!!! ALGINIZ YERE BATSIN!

Haber Hendek  sitesinin editörü, imtiyaz sahibi, partili gazetecinin  yaptığı ALGI operasyonu da tutmadı. Nolcak şimdi???

Hani iddia ediyordunuz ya... Elektrikleri yanmadığı için tamir edildi ve yerine takıldı diye yapılan doğru ve gerçekçi haberi kafanıza göre ALGI operasyonları ile bertaraf edecek  çavuşunuza, onbaşınıza şirin görünme  çabası içindeydiniz. 

O bölgede mobesa kameraları da mevcut kimbilir bekli biz o bölgenin enerjisini kesip sizi yalancı durumuna düşürmüş olabiliriz. Hadi siz büyük araştırmacı gazetecisiniz ya... Yaptığınız haberler SES getiriyor du ya... Bu konuyuda araştırın derim!!!

Kaldı ki bu işin muhatabı Hendek Belediyesi ve reklam ihalesini alan reklam firması size ne oluyor da topa giriyorsunuz. Konuyla ilgili olarak kamuoyunu bilgilendirecek doğru bilgiyi aktaracak yok mu idarenin ya da reklam firmasının bir sorumlusu???

Siz ne sahada oynayan bir oyuncu ne kulübede oturan yedeksiniz. Olsa olsa kapıda bilet kesen biri konumundasınız. Size mi kaldı reklam firmasının avukatlığı??? 

YALANCININ MUMU YATSIYA KADAR YANARMIŞ

İşte fotoğraflar orada, video orada hadi çıkın cevap verin...Foto ve video da yatsı namazından sonra çekildi bilesiniz. 

NOT: Videoda montaj ya da ekleme  varsa adli makamlar orada...

-Videoyu Facebok üzerinden ahmet çileci ya da hendek şafak adresi üzerinden izleyebilirsiniz. Gelin yorumlar...