Siyaset
Giriş Tarihi : 25-01-2022 16:51   Güncelleme : 29-01-2022 10:19

İYİ Parti Sakarya Teşkilatı Hendek'te

İYİ Parti Sakarya İl Başkanı Selçuk Kılıçaslan, İl Başkan Yardımcıları Fatih Akgün, Gökhan Kaçar, Yunus Aydemir ve İYİ Parti Hendek İlçe Başkanı Fatih Bayındır Hendek'te bir dizi ziyaret gerçekleştirdi.

İYİ Parti Sakarya Teşkilatı Hendek'te

Başarı dilediler

IYİ Parti Sakarya İl Başkanı Selçuk Kılıçaslan, İl Başkan Yardımcıları Fatih Akgün, Gökhan Kaçar, Yunus Aydemir ve İYİ Parti Hendek İlçe Başkanı Fatih Bayındır ilk olarak Olağan Genel Kurulları sonrasında tekrar başkanlığa seçilen Hendek Otomobilciler ve Şoförler Esnaf Odası Başkanı Cemil Varlıca'yı ziyaret etti. Ziyaret sonrası İYİ Parti Sakarya Teşkilatı ve İYİ Parti Hendek Teşkilatı

Hendek Berberler ve Kuaförler Esnaf Odası Başkanı Vahdet Çilek’i ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerini ileterek yeni dönemlerinde başarılar dilediler.


İstişare yaptılar

Hendek ziyareti sırasında Garaj taksi durağı, Belde Taksi durağı ve Yenicami taksi duraklarını da ziyaret eden IYİ Parti Sakarya İl Başkanı Selçuk Kılıçaslan, İl Başkan Yardımcıları Fatih Akgün, Gökhan Kaçar, Yunus Aydemir ve İYİ Parti Hendek İlçe Başkanı Fatih Bayındır, taksici esnafının özellikle kar yağğında ara sokaklarda yaşadıkları sıkıntıları dinlediler. İYİ Parti Sakarya heyeti esnaf ve vatandaş ile de sohbet edip yaşanılan sıkıntılar üzerine istişare yaparak, çözüm yolları üzerine konuştular.