Asayiş
Giriş Tarihi : 20-01-2022 14:01   Güncelleme : 20-01-2022 17:43

GÖRÜNMEZ KAZA!

İş makinasının operatörü direksiyon hakimiyetini kaybedince kaza kaçınılmaz oldu. “Verilmiş sadakası varmış” dedirten kaza özel otoda bulunan iki kişinin hafif şekilde yaralanması ile atlatıldı. Yaralı iki vatandaş Hendek Devlet Hastanesinde tedavi altına alındı.

GÖRÜNMEZ KAZA!

İŞ MAKİNASI İLE ÖZEL OTO KAFA KAFAYA ÇARPIŞTI

18.01.2022 Salı günü Hendek ilçesi  Bıçkıatik köyü istikametinde  kar küreme çalışması yapan iş makinası operatörü  H.E. isimli vatandaşın direksiyon akimiyetini kaybetmesi neticesinde karşı istikametten gelen  ve sürücüsü İ.D. idaresindeki  16 DA … plaka lı özel araçla çarpıştı.

İKİ HAFİF YARALI

Çarpışmanın şiddeti ile sürücü yara almazken özel otda bulunan E.Y. ve M.D. adlı vatandaşlar hafif şekilde yaralandı. Hendek Devlet Hastanesine kaldırılan yaralılar burada tedavi altına alınrlarken her iki yaralı vatandaşında hayati tehlikelerinin bulunmadığı öğrenildi. Kaza neticesinde özel otoda maddi hasar meydana geldi.

JANDARMA KAZAYLA İLGİLİ SORUŞTURMA BAŞLATTI

Kaza mahalline intikal eden Hendek Jandarması Hendek Cumhuriyet Savcılığından aldığı talimatlar doğrultusunda kaza ile ilgili tahkikat başlattı.