Güncel
Giriş Tarihi : 14-01-2022 11:50   Güncelleme : 14-01-2022 19:06

BÜYÜKŞEHİR UYUYOR MU?

BÜYÜKŞEHİRE SESLENİYORUZ. GÖRÜNTÜ KİRLİLİĞİ VE HUKUKSUZLUĞA KİM DUR DİYECEK? Bilindiği üzere kanun gereği Sakarya Büyükşehir Belediyesine bağlı 16 ilçe mevcut. Bu ilçelerdeki grup yolu ve trafik kanunnamesine göre belli genişlikte olan caddeler ve bulvarlar Büyükşehir Belediyesinin kontrolünde.

BÜYÜKŞEHİR UYUYOR MU?

BÜYÜKŞEHİR VATANDAŞIN HEDEFİNDE!

   Durum böyle iken ne yazık ki bazı ilçe belediyeleri vatandaşlardan gelen hizmet noksanlığı eleştirilerine büyük bir pişkimlikle; “ o cadde, o bulvar bizim yönetimimizde değil Büyükşehir Belediyesinin kontrolünde” demek sureti ile yaşanan aksaklıklarda Büyükşehir Belediyesini vatandaşın hedefine koyuyor.

Eeee peki, şimdi soruyoruz?

KENT KONSEYİ NEDEN SESSİZ?

   İlçemizdeki bulvar, grup yolu ve bazı caddelerin kenarlarında ( GÖRÜNTÜ KİRLİLİĞİ YAPIYOR, YAPMIYOR)  düşüncesini dikkate almaksızın aklının estiği her bir yere ki buna  uluslararası D-100 Karayolu kenarıda dahil olmak üzere, reklam bilbordlarını dikebiliyor.

HER ŞEY CUMHUR İTTİFAKININ YARA ALMAMASI İÇİN Mİ?

Hukuken Büyükşehir Belediyesinin kontrolünde bulunan cadde ve bulvarlardaki görüntü kirliliği oluşturması karşısında Büyükşehir Belediyesi bunları neden görmüyor, göremiyor, ya da görmezden geliyor? Sakın Cumhur İttifakı Belediyesi olduğu  için olmasın!!!