Güncel
Giriş Tarihi : 13-01-2022 18:48   Güncelleme : 17-01-2022 09:17

ADAYIM!

Meslekde 25 yılını dolduran ilçemiz esnaflarından Tarık Yazıcı, 2022 yılında yapılacak olan Hendek Esnaf ve Sanatkarlar Odası başkanlığına aday olduğunu açıkladı.

ADAYIM!

   İLÇEME VEFA BORCUM VAR

   Gazetemizi ziyaret ederek adaylık açıklamasını basın yoluyla ilçe halkına duyurmak istediğini ifade eden Yazıcı; “ bir kardeş bir esnaf olarak esnaflıkta 25 yılımı doldurdum. Çok meşakkatli günlerden geçerek bu günlere geldim. İlçemin bana kattığı maddi ve manevi değerlerin farkında olan bir kardeşiniz olarak benim de bu ilçeye ve ilçemiz insanlarına vefa borcum var.

   ÇALIŞMAYI SEVİYORUM

    Meslek kuruluşu olan odamızın başkanlığına adayım. Gencim, çalışmayı seviyorum. Tecrübe vebirikimimi ilçemiz esnafları ile paylaşarak vefa borcumu onlara hizmet ederek ödemek istiyorum.   

      ESNAFLARIMIZIN DESTEĞİNİ BEKLİYORUM

      Bu şiarla, bu düşüncelerle çıktığım bu yolda ilçe esnaflarımızın teveccühü ile göreve geldiğimde bütün desteğimi ilçemiz esnafının kalkınması, yaşanılan zorlukların giderilmesi adına tüm gücümle çalışacağımın sözünü  veriyor, ilçemiz esnaflarımızın desteğini bekliyorum” diyerek aday olduğunu açıkladı.

    EVLİ VE 3 ÇOCUK BABASI

    Çiçeği burnunda aday Tarık Yazıcı halen Oto Galericisi mesleğinde ilçemiz Yenimahallede  faaliyetini sürdürmekte bir kardeşimiz. Evli ve 3 çocuk babası.