Siyaset
Giriş Tarihi : 13-01-2022 10:56   Güncelleme : 14-01-2022 15:05

CHP Sakarya Kadın Kolları Hendek semt pazarında

Cumhuriyet Halk Partisi Sakarya KKMYK İl Kadın Kolu Başkanı Azize Çeroğlu ve yönetimi, Hendek Kadın Kolu yönetimiyle birlikte Hendek İlçemizde bir dizi çalışma gerçekleştirdiler.

CHP Sakarya Kadın Kolları Hendek semt pazarında

AİLE DESTEKLERİ SİGORTASI

Chp İl Kadın Kolu Başkanı Azize Çeroğlu ve yönetimi önce Chp Hendek İlçe Başkanlığını ziyaret ettiler. Hendekli yeni üyelerle tanışan  Çeroğlu, yeni üyelere parti rozetini ilçe kadın kolu başkanıyla birlikte taktı. Daha sonra Hendek Pazaryeri ziyaret edilerek kadın esnafın sorunları dinlendi. Chp’nin kadınlara ve gençlere yönelik projesi “Aile Destekleri Sigortası” tek tek kadın esnafa ve pazara alışverişe gelen Hendekli vatandaşlara anlatıldı. “Aile Destekleri Sigortası” projesinin Hendek halkı ve özellikle kadınlar tarafından ilgiyle dinlendiği görüldü.

GAZETECİLİK ZOR ZANAAT

10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle gazetecilerin sorunları da değinen Çeroğlu;  Özellikle de günümüz koşullarında gazetecilik yapmanın zorluğuna dikkat çekti.  

PARTİMİZE OLAN TEVECCÜH MUTLULUĞUMUZU ARTIRIYOR

Hendek’teki alan çalışmalarının ve ziyaretlerin sonunda bir açıklama yapan Azize Çeroğlu; ‘Hendek İlçemizde İl yönetimimiz, İlçe ana kademe ve kadın kolu yönetimimizle beraber verimli bir çalışma gerçekleştirdik. Halkımızı, özellikle kadınımızı dinledik. Aile Destekleri Sigortası projemizi detaylı bir şekilde vatandaşımıza anlattık. Projemizin çok ilgi görüyor olmasından mutluluk duyuyoruz. Ailelerimizin her zaman yanında olacağımızı halkımıza anlatıyoruz. Her gün yeni üyelerimizin katılımıyla Cumhuriyet Halk Partisi ailemizin genişlediğini görmek mutluluğumuzu daha da arttırıyor.’ dedi.