Güncel
Giriş Tarihi : 04-01-2022 11:56   Güncelleme : 14-01-2022 15:05

HENDEKLİYE BU EZİYET NİYE? SAYIN VALİM BU İŞE BİR EL ATIN LÜTFEN

YA YIKIN YA DA YAPIN! Hendek ilçesine uzun yıllar Devlet Hastanesi olarak hizmet veren eski Hendek Devlet Hastanesi, yeni 100 yataklı hastanenin hizmete girmesi ile boşaltılmış, mevcut hastane binası da Aile Hekimleri olarak İlçe Sağlık Müdürlüğüne tahsis edilmişti.

HENDEKLİYE BU EZİYET NİYE? SAYIN VALİM BU İŞE BİR EL ATIN LÜTFEN

İDDİALAR ARAŞTIRILMALI

İddialara göre bazı siyasilerin ayak oyunları ile mevcut bina deprem hasarlı gösterildi ve yıkım kararı alındı. Bu iddialar yenilir yutulur bir iddia değil. Bir Hendekli olarak ilçemizdeki depreme dayanıklı sağlam binaları say deseler bu   yıkım kararı alınan İlçe Sağlşık Müdürlüğü binasını ilk 5’in içinde sayarım. Tüm bu yaşananların ardından bu durumda Aile Hekimlerinin yeni bir birime geçirileceği söylemleri ayyuka çıktı. Aradan aylar geçmesine rağmen bir arpa boyu yol alınmadı…

VARLIK İÇİNDE YOKLUK!!!

Günümüzde tüm söylemlere rağmen halen mevcut binada hizmet veren Aile Hekimlerinin hizmet verdiği İlçe Sağlık Müdürlüğü binası bodrum üzerine 4 kattan ibaret. Toplam merdiven basamak sayısı  40 adet. Aynı binanın içerisinde asansör mevcut. Defalarca haberini yapmamıza rağmen hiçbir gelişme yok, asansör çalışmıyor, adeta çalıştırılmıyor!!!

BU EZİYET NİYE?

Bu hizmet binasında vatandaşa hizmet veriliyor ise ki veriliyor bu arızalı denen asansörü ya yapın ya da yapın. Kimsenin bu vatandaşı dördüncü kata yürüyerek çıkması adına eziyet çektirmesin. Bunun çoluğu var çocuğu var. Hastası var, yaşlısı var. Hendekli vatandaşa bu eziyet niye???