Spor
Giriş Tarihi : 31-12-2021 15:32   Güncelleme : 31-12-2021 15:34

BOKS SPORCULARIMIZ KIRŞEHİR YOLCUSU

Sporcularımızdan maddi destek çağrısı…Hendek Boks kulübü sporcularından 63,5 kiloda Murat Çegen ve 75 kiloda Metin Çakır Kırşehir yolcusu …

BOKS SPORCULARIMIZ KIRŞEHİR YOLCUSU

7-14 OCAK

7-14 Ocak tarihleri arasında yapılacak olan U-22 Türkiye Boks şampiyonasına katılmak için hazırlık yapan sporcularımıza milli boks antrenörü Rıfat Biber eşlik edecek.

DERECE YAPACAKLAR

Antrenör Biber, şampiyona öncesinde gazetemize yaptığı açıklamasında;   “yaklaşık 1 senedir hazırlanan sporcularımız , gücümüz, kuvvetimiz ve tekniğimiz çok iyi olup müsabakalara elimizdeki imkanlar nispetinde en iyi şekilde hazırlandık. İlçemizin çocukları olan sporcularımızın kilolarında derece yapacaklarına gönülden inanıyorum. “ diyerek yaşadıkları sıkıntıları da dile getirmeyi ihmal etmedi.

DESTEK SÖZÜ VERENLER SÖZLERİNİ HATIRLASINLAR

Biber; “ sporcularımız Hendek’imizin çocukları. Ekonomik durumları yüksek düzeyde değil bu nedenle çocuklarımıza maddi destek anlamında yeterli destek görmüyoruz. İnanıyorum ki spora destek sözü verenler bu sitemimizi duyacaklar, gelecek dönemlerde ilçemizden boks sporu dalında şampiyonların çıkmasına vesile olacaklardır” diyerek ; “ şampiyonaya gideceğimiz bölge orta anadolu bölgesi.  Yol sorunu, konaklama sorunu, yeme içme gibi sorunların üstesinden gelebilecek olduğumuzda Hendek ilçemizde boks sporunun çok daha iyi yerlere gelecektir” diyerek görüşlerini ifade etti.