Güncel
Giriş Tarihi : 28-12-2021 17:10   Güncelleme : 30-12-2021 16:12

KİMSE BENİM HENDEKLİLİĞİMİ SORGULAYAMAZ!

Hendekli emekli bankacı ve ilçe siyasetinin renkli simalarından olan Ayhan Güler, bir süre önce geçirdiği ameliyatın ardından doktorunun tavsiyesi üzerine siyasete ara verdiğini açıklamıştı.

KİMSE BENİM HENDEKLİLİĞİMİ SORGULAYAMAZ!

SÖZ VERİLİP YAPILMAYAN HİZMETLER

Gazetemizi ziyaret eden Güler ile ilçe siyasetindeki son gelişmeler ve ilçeye yapılması sözü verilip hala bir arpa boyu yol alınamayan Belediye hizmetleri hakkında söyleşide bulunduk.

MESLEK AHLAKINA SIĞMIYOR

Güler, ilçede bazı kişilerin televizyonculuk oynadıklarını belirterek; “ arkadaş doğru bildikleri bir şey varsa çıkıp somut olarak ortaya koysunlar, aksi halde gazetecilik kimliği arkasına sığınarak soyut kavramlar üzerinden kişileri isim vermeseler de zan altında bırakmak, kişiler için sui zanda bulunmak ilk önce insanlık adına sonra meslek ahlakı açısından utanç vericidir” dedi.

BENİM HENDEKLİLİĞİMİ KİMSE SORGULAYAMAZ

Kendisininde Hendekli olduğunu vurgulayan Güler, “ benim Hendekliliğimi kimse sorgulayamaz. Bizler işte geldik işte gidiyoruz. Bu ilçenin bize verdikleri karşısında bizimde ilçeye borcumuzun olduğunu asla unutmayız. İlçeye hizmet etmenin bu uğurda mücadele etmenin neresi yanlış?” diyerek, “ kamuoyunda algı oluşturmaya yönelik sözde TV programları düzenlemek, meydanı boş sanıp atıp tutanlar bir kez daha aynaya baksınlar” dedi.