Spor
Giriş Tarihi : 19-12-2021 15:14   Güncelleme : 20-12-2021 09:06

BURSA DEPLASMANINDAN ŞEN DÖNDÜK: 1-1

İlk yarının son müsabakasında Bursa Yıldırımspor deplasmanına büyük umutlarla giden ekibimiz aradığı puanları bulamamış olsa da 1 puanı söke söke aldı.

BURSA DEPLASMANINDAN ŞEN DÖNDÜK: 1-1

   Şampiyonluk parolası ile yola çıkan ekibimiz uğradığı yol kazaları nedeni ile ligin  son deplasmanında karşılaştığı Bursa Yıldırımsporda söke söke 1 puanı aldı. İlk yarısı 0-0 eşitlikle tamamlanan müsabakada karşılıklı goller ikinci yarıda geldi.

Müsabaka sonucu Bursa Yıldırımspor: 1 Hendekspor: 1   Bursa deplasmanından 1 puanla dönen ekibimiz halen puan durumuna bakıldığında ligde düşme potasında.

   EĞER DÜŞMEZSEK ÜMİTLER SENEYE

Geldiğimiz bu noktada takımda ahenk ve güven kaybolmuş, taraftar takımına  küsmüş,yöneticiler duygusal düşünerek strateji yanlışlıklarını sürdürmekteler. Bu  atmosferde TV ekranlarına çıkan kulüp başkanı bu sezon gerekli takviyeler yaparak ligde kalmayı umut ediyoruz derken  belediye başkanı Babaoğlu’da adeta belediyecilikteki başarısızlığını futboldaki elde edilecek başarıya odaklamışcasına bu sezondan ümidini kesmiş olmalı ki “seneye 2. lige çıkacağız!” diyerek taraftarın ağzına bir parmak bal çalıyor. Bekleyelim görelim. Neylerse Mevlam güzel eyler.