Güncel
Giriş Tarihi : 15-12-2021 15:03   Güncelleme : 16-12-2021 08:49

DURAKLAR İŞGAL ALTINDA !!! MİNİBÜSÇÜ-OTOBÜSÇÜ NE YAPSIN?

SUÇU BAŞKASININ ÜZERİNE ATMAK İŞİN KOLAYI İlçemiz genelinde uygulamaya sokulan ACİLTRAFİK EYLEM PLANI çerçevesinde yapılan yol ve cadde daraltmalarının yanı sıra bazı yerlerde dolmuşların yolcu indirme-bindirme yapacakları duraklar ihsas edilmiş. Bunların bazıları büyükşehir belediyesinin ukdesinde bazıları ise ilçemiz belediyesinin kontrolünde…

DURAKLAR İŞGAL ALTINDA !!! MİNİBÜSÇÜ-OTOBÜSÇÜ NE YAPSIN?

DURAKLAR İŞGAL ALTINDA,  MİNİBÜS-OTOBÜS SÜRÜCÜLERİ NE YAPSIN?

Bazı bilinçsiz sürücüler tarafından ihsas edilen otobüs-minübüs durakları işgal edilmiş durumda. Bu durum karşısında yolcu minübüs ve otobüs sürücüleri  durakların işgal edilmiş olması sebebi ile mecburen ana yolda durmak sureti ile yolcu indirme ve bindirme yapmaktalar.

OLACAK ŞEY Mİ?

Bu durumdan muzdarip olan Hendek Belediyesi, kendi kontrolünde olan ilçe trafik güvenliğini  sağlamak adına üzerine düşeni yapacağı yerde her zaman olduğu gibi suçu minübüs ve otobüs sücülerinin üzerine yıkarak kendilerine uyarı tebligatları gönderiyor.Olacak şey mi?

ÜZERİNE DÜŞENİ ÖNCE SEN YAP SONRA CEZAİ MÜEYYİDE UYGULA

Bir kurum olarak sen üzerine düşen asli görevi görmezden geleceksin, buna karşın halka şirin görünüyorum kabilinden sürücülere cezai müeyyide uygulayacaksın. Tamam, sen kurum olarak üzerinde düşeni yap, durakları minibüs ve otobüslerin güvenlikli olarak girmelerini, durmalarını sağla buna rağmen aykırı hareket eden minibüs ve otobüs sürücülerine cezai müeyyideni uygula bizde seni alkışlayalım.

NOT: Yolcu otobüsünün durağın işgalş edilmesi neticesinde cadde üzerinde yolcu indirdiğini gösterek videoyu Facebook üzerinden ahmet çileci ya da Hendek Şafak adresi üzerinden izleyebilirsiniz.