Güncel
Giriş Tarihi : 15-12-2021 14:30   Güncelleme : 15-12-2021 14:30

MİNİKLER OKULLARINA KAVUŞTU

Hendek İlçesinde Okul yapımı ve Güçlendirmeler tamamlandı

MİNİKLER OKULLARINA KAVUŞTU

İlçemizde bulunan Ziya Gökalp Ortaokulu binası sene sonunda Noksel İlkokuluna,  Ziya Gökalp İlkokulu kısmı ise Abdurrahman Gürses İmam Hatip Ortaokulu binasına taşınmışlar dolayısı ile adı geçen okullarda ikili eğitim öğretim yapılmaktaydı.

 13.12.2021 tarihinde Ziya Gökalp Ortaokulu ve Ziya Gökalp İlkokulu kendi binasında Eğitim Öğretim görmeye başladı. Bu durum öncelikle okul öğrencilerini ve öğrenci velilerini sevindirdi.

Zira bakım süesi içerisinde ikili eğitim öğretim yapılan Noksel İlköğretim Okulunda öğrenciler sabahın tan vakti okulun yolunu tutmakta akşamleyin ise karanlıkta okullarındaki öğretimleri sona ermekte ve öğrenci velileri okul önünde çocuklarını beklemekteydiler.

 İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından yapılan güçlendirme için Öğretmen, Öğrenci ve Velilerimiz, İl Milli Eğitim Müdürü Ebubekir Sıddık SAVAŞÇI, İl Milli Eğitim Şube Müdürü Fatih ARDUÇ ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Sabri DOĞAN’a teşekkür ettiler.

Ziya Gökalp İlkokulu ve Ziya Gökalp Ortaokulu Okul Aile Birliği Başkanları ve Velilerimizin gayretleri ile okuluna kavuşan öğrenciler emeği geçen herkese teşekkür ettiler.