Asayiş
Giriş Tarihi : 14-12-2021 16:05   Güncelleme : 15-12-2021 12:36

BU PLANLAR KAHVE KÖŞESİNDE YAPILMADI!!!

YA BİRDE KAHVE KÖŞELERİNDE YAPILSAYDI? İlçemizde yerel seçimler sonrasında iş başına gelen yeni yönetim ve Belediye Başkanı Babaoğlu tarafından ilçemizde uygulamaya konulan ACİL TRAFİK EYLEM PLANI sorunu çözmek bir yana sorunu daha içinden çıkılmaz bir hale getirmesi karşısında sürücülerin saç baş yolması devam ediyor.

BU PLANLAR KAHVE KÖŞESİNDE YAPILMADI!!!

BU İNAT NİYE?

Trafik akışının eskisine oranla bazı sürücülerin bilinçsizce park etmeleri nedeni ile  trafik akışının daha da kesintiye uğraması, uzayan kuyruklar, ve yaşananlar karşısında Belediye Trafik Zabıtasının ortalıkta görünmediği günümüzde  güzel olarak nitelendirilen trafik eylem planının istenilen neticeyi vermediği aşikar ortada, o halde hala bu yanlışta inat etmek niye?

ÖZELLİKLE SALI VE CUMA GÜNÜ AYNI ÇİLE

Bugün günlerden Salı ve ilçemizin haftalık pazarının açıldığı bir gün. Trafik eylem planı nedeni ile bir çok ana arter ve ara sokaklarda daraltılmaya gidilerek, yada dubalarla daraltılarak içinden çıkılmaz bir hale sürüklenen ilçemizde trafik nizamanamesinde, litaratürde  adı dahi olmayan CEP PARK  çalışmaları tepki çekmeye devam ediyor.

AMBULANS,İTFAİYE GİRECEK OLSA

Fotoğraflarla tespit ettiğimiz cadde Şehit Ali Gaffar Okkan bulvarı eski hastane kavşağı,  devamında balık pazarı ve Hendek Anadolu Lisesi önünde yaşanan trafik keşmekeşi, fazla söze gerek bırakmıyor.

PLANLAR KAHVE KÖŞELERİNDE HAZIRLANMADI!

Bilindiği üzere Hendek Belediye meclisine başkanlık eden Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu bir meclis toplantısında Acil Eylem Trafik Planlarının kahve köşesinde değil metropol şehirlerde görev almış uzmanlarca hazırlandığını söyleyerek yapılan trafik eylem planının çözüm olacağını ileri sürmüştü.