Güncel
Giriş Tarihi : 25-11-2021 09:56   Güncelleme : 25-11-2021 10:46

Mustafa Yılmaz, KRAL ÇIPLAK dedi!

Futbol camiasının yakından tanıdığı, uzun yıllar kulüp yönetimlerinde yönetici kadrosunda yer alan muhasebeci Mustafa Yılmaz, 2021-2022 döneminde üçüncü ligde mücadele eden Hendekspor yönetim kurulundaki görevinden istifa ettiğini açıkladı.

Mustafa Yılmaz, KRAL ÇIPLAK dedi!

GÖRÜŞ AYRILIĞI

Yılmaz, gazetemize gönderdiği istifa metninde; “ Saygıdeğer Hendek kamuoyu; Hendekspor Yönetim Kurulu Üyesi olarak büyük onur ve gururla sürdürdüğüm görevimden, Hendek Spor’umuzun yaşamız olduğu olumsuz sürecin çözümü ile ilgili, yönetim kurulu arkadaşlarımla yaşamış olduğum görüş ayrılıkları nedeni ile istifa kararı almış bulunmaktayım.

SIKINTILI DÖNEM

Bundan sonraki süreçte Hendek Spor’umuzun içinde bulunduğu sıkıntılı durumdan bir an önce kurtulup hakettiği daha büyük hedeflere ulaşmasını temenni ediyorum. Beni bu göreve layık görerek çalışma imkanı sunan Hendek Spor camiasına ve tüm yönetim kurulu arkadaşlarıma teşekkürlerimi sunuyorum.

SAYGILARIMLA MUSTAFA YILMAZ

NOT: Hendeksporun aldığı başarısız sonuçların ardından istifasını açıklayan Yılmaz'ın bu girişimi, Hendeksporda görev alanlar arasında domino etkisi yapacak mı kamuoyu merakla bekliyor.