Güncel
Giriş Tarihi : 22-11-2021 18:07   Güncelleme : 23-11-2021 10:51

PARA ÖDENDİ, KONU KAPANDI

MAKSAT HASIL OLDU Bugün Hendek Belediyesi önünde Salih Karagüzel isimli kişinin alacağını tahsil edememesine içerleyerek belediye önünde yaptığı protesto eylemi mutlu sonla bitti.

PARA ÖDENDİ, KONU KAPANDI

BORÇ ÖDENDİ

Alacaklı Salih Karagüzel’in bizi haberin yayınlanmasından 3 saat sonra arayarak  borçlu tarafından hem kendisinin hemde abisinin alacağının ödeme yapılarak borcun kapandığını bildirmesi aile adına sevindirici bir gelişme.

BASININ ( HENDEK ŞAFAK’IN)  GÜCÜ

  Basın halkın gözü kulağı olmalı, bir anlamda halkın avukatı olmalı. Bizde üzerimize düşen kamu görevini yerine getirip mağdur vatandaşımızın sesi olduk ve yaşananları kamuoyuna duyurarak görevimizi yaptık. Aile adına sevindiğimiz bir yana işin tatlıya bağlanması ve mağduriyetin giderilmesi ilçemizdeki birlik ve kardeşlik adına bir tatsızlık yaşanmadan konunun kapanması nedeni ile önceki haberimizde duyurduğumuz; “ gelişmeleri Cuma günü çıkacak Hendek Şafak Gazetemizde detaylı olarak yaınlama “ sözü vermiştik. Maksat hasıl oldu konu kapandı. Bu nedenle gazetemizde haberin detayı yayınlanmayacaktır. Zaten her şey yayınladığımız ve hiçbir sözüne karışmöadığımız video her şeyi anlatıyordu.  Her iki tarafa da hayırlı uğurlu olsun.