Güncel
Giriş Tarihi : 17-11-2021 16:58   Güncelleme : 18-11-2021 08:11

DEPREM OLDUKTAN SONRA MI HİZMETE AÇACAKSINIZ?

TARİH 9 EYLÜL, HAKOM’U ÖVE ÖVE BİTİREMEMİŞLERDİ HAKOM PROJESİNDE ÇALIŞMALAR BAŞLADI Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu, deprem ve olası afetlerde kesintisiz iletişim ile koordinasyonun sağlanacağı Hendek Afet Koordinasyon Merkezi projesinde inşaat çalışmalarının başladığını duyurarak, “Hendek’imize hayırlı olsun” dedi.

DEPREM OLDUKTAN SONRA MI HİZMETE AÇACAKSINIZ?

DEPREMİN ACI DERSİ

Toplam kapasitesi 55 araçlık olan otopark planladığını ifade eden Başkan Babaoğlu, “Daha öncede ifade ettiğimiz gibi, konum itibariyle avantaj sağlayan ve kolay erişim sağlayan bu merkez, kesintisiz iletişim, sağlık, arama kurtarma ve çeşitli yardımların düzenli bir şekilde koordine edileceği, eğitimlerin verileceği bir üs haline gelecek. AFAD başta olmak üzere tüm kurumlarımızla entegrasyon sağlanacak bu merkez, 1999 depreminde yaşadığımız sıkıntılardan ders alınarak planlandı ve planlandığı şekilde hayata geçirilecek” dedi.

İLÇELER ARASINDA İLK

Babaoğlu, “ Olağanüstü bir durumda sistemli, kesintisiz bir iletişim ve koordinasyonun sağlanması adına bu merkeze çok büyük önem veriyoruz. Sakarya Büyükşehir Belediyemiz tarafından yapılan AKOM binasının ardından bu merkez Sakarya’da ikinci olacak. Fiziksel imkanlar, teknik ve teknolojik donanımlarla Hendek’e kazandıracağımız bu merkez hayırlı uğurlu olsun” ifadelerine yer verdi.

HAKOMDA HİÇ BİR HAREKET YOK

Reklamını olağanüstü yaparak teknolojik donanımlarla oluşturulacağı ifade edilen HAKOM’da aylardır TIK yok…Ne demiştik? Reklamla hizmet gemisi YÜRÜMÜYOR…