Güncel
Giriş Tarihi : 06-11-2021 18:03   Güncelleme : 07-11-2021 10:03

YALAN RÜZGARI!

DOĞRULUK EN BÜYÜK HAZİNEDİR… ( 27 Ekim 2021) tarihinde yayınladığımız NEDİR BU PARKLARIN TABELALARDAN ÇEKTİĞİ başlığı ile bir haber yayınlamış ve Yenimahallede açılışı yapılan Alparslan Türkeş parkının tabelasının niçin kaldırıldığını sormuştuk. Aynı taktikle ilerleyen Hendek Belediyesi bu sorumuzuda cevapsız bırakmıştı ancak; Resmi Sosyal Medya sayfalarında kurumdaki görevlilerce yazılarak kamuoyuna duyurulan söylemi silmeyi!!! Unutmuşlar…

YALAN RÜZGARI!

NEDEN SÖKTÜNÜZ?

29 Eylül tarihinde yani bizim haberi yaptığımızdan bir ay öncesinde ilçemiz vatandaşlarından Musa Yetkin adlı bir vatandaşımız konuyu gündeme taşıyarak; “ TABELAYI NEDEN KALDIRDINIZ?” sorusunu sorduğunda , Hendek Belediyesi Resmi Sosyal Medya Sayfasından Belediye tarafından yapılan açıklamada; “Tabela 9 Işık doktrinine uygun olmadığından söküldü. Yeni bir tabela yapılıyor. Oradan sökülen tabela da başka bir alanda kullanılacaktır” cevabı verilmiş ve hala sitede duruyor.

SÖKÜLENDE, DİKİLENDE BİRBİRİNİN AYNISI

29 Eylül 2021 tarihinde mahalle muhtarı İsmet İskefiyeli’nin tabela önünde verdiği fotoğrafa baktık. Birde bugünkü açılış öncesinde dikilen tabelaya … Her iki taraftanda fotoğrafladık. Aradaki farkı bulana ÖDÜL!!!  Veririz… Sökülüp,başka yere dikileceği söylenen tabela ile bugün orada takılı bulunan  tabela  tıpkısının aynısı…

SİZE BUNU ÇOK GÖRMÜYORUM

Çok görmemek gerek. TV kanalında verdiğiniz röportajınızda ; “ başladığımız günden bitireceğimiz güne kadar bir yere geçmemiz söz konusu olamaz,lütfen kayıt altına alınız” diyende sizdiniz.

Bir bayram arefesinde Motorsikletten düştüğünü gizleyip, üstüne üstlük Çocuk Bisikletinden Düştü denilerek, size inanmış, sizin söylemlerinizi gerçekçi bulmuş, size güvenmiş bu necip halk,  bir yanda CUMHUR İTTİFAKI, diğer yanda MİLLET İTTİFAKI’na rağmen  adeta ilçede bir devrim yaparak sizi Belediye Başkanlığı makamına oturtmuştu.  Sizler bu güveni sarstınız…86.000 kişilik Hendek halkına  doğruyu  söyleylemeyen de siz değilmiydiniz?

 Yaşanan bu çelişkiler ilçe halkından aldığınız krediyi bitirdi. Zaten güven kayboldu mu her şey kayboluyor…