Güncel
Giriş Tarihi : 06-11-2021 15:27   Güncelleme : 06-11-2021 15:27

SÜRPRİZ CAFE TÖRENLE AÇILDI

Hendek Belediyesi tarafından ilçemiz Yenimahallede Alparslan Türkeş parkı, 12 Temmuz 2021 tarihinde açık ihale ile kiralaması gerçekleşmişti. İhaleyi kazanan firma yetkilileri gerekli çalışmaları yapmasının ardından bugün saat 14.00’de gerçekleştirilen törenle resmen açıldı.

SÜRPRİZ CAFE TÖRENLE AÇILDI

BABAOĞLU ALKIŞLAR ALTINDA KONUŞTU

Kafenin açılış öncesinde müzik resitali sunuldu. Ardından mikrofona gelen Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu yaptığı konuşmasında; “ bugün ilçemize güzel bir tesis kazandırmanın haklı gururunu yaşıyoruz. Bu açılış tesisin tamamının açılışı değil ancak tesisin bir parçası olan buradaki ailelerin ve çocukların geldiklerinde vakit geçirebilecekleri güzel bir alan. Sürpriz ailesinin yeni mekanı cafenin açılışı için toplanmış bulunuyoruz. İşletmeci kardeşlerimiz adına hoş geldiniz sefalar getirdiniz. “ sözleri açılışa katılan katılımcılar tarafından alkışlarla desteklendi.

BABAOĞLU YENİ BİR POLEMİĞİN FİTİLİNİ ATEŞLEDİ!

Konuşmasına devam eden Babaoğlu; “ 20 bin nüfuslu olan Yenimahallemizin merkezi bir yerişnde konuşlandırdığımız bu park Hendek adına da Sakarya’mız adına da örnek kabul edebileceğimiz bir park oldu. Bunun sayısını ilçemizin genelinde yapacağımız parklarla da artırmak istiyoruz. Boş bulduğumuz her alana park yapmak istiyoruz çıkışını yapan Babaoğlu, yeni bir polemiğinde fitilini ateşlemiş oldu.

İLÇEMİZDE BOŞ ALANIN OLMAMASININ NEDENİ MALUM SEBEPLER!!!

Babaoğlu; “ hepimizin malumu sebeplerden!!! Dolayı ilçemizde boş alan bulmak zor. Bulduğumuz her alana da park yapmak istyoruz. Birkaç tane daha gündemimizde olan parklar var. İlçemize ve mahallemize hayırlı ve uğurlu olsun. “diyerek, “bu parkın işletmesini ihale ile verdik. Kimsenin aklına da bir şey gelmesin. Nevzat arakadaşımızın bu ihaleyi alması beni mutlu etti, bizim arkadaşımız, ailemizin bir parçası. Hem kendilerine hem ilçemize hem mahallemize  hayırlı uğurlu olsun” diyerek kurdela kesimine geçildi.