Güncel
Giriş Tarihi : 02-11-2021 13:58   Güncelleme : 04-11-2021 12:08

MUHTAR YAĞLI İLÇE BASININI BULUŞTURDU

9 NİSANDAN BU GÜNE Pandemi kuralları nedeni ile 5 kez ötelenen Hendek Tüm Muhtarlar Derneği başkanlığının 9 Nisan tarihinde yapılması neticesinde başkanlığı kazanan Kadir Yağlı, Hendek Kaymakamı Halil İbrahim Acır ve Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu, Tüm Hendek Muhtarlar Derneği yönetim kurulu ile birlikte ilçe basını bir araya geldi.

MUHTAR YAĞLI  İLÇE BASININI BULUŞTURDU

DEVAMINI NASİP ETSİN

Toplantıda hazır bulunan Hendek Belediye Başkanı Babaoğlu, yaptığı konuşmasında toplantının hayırlara vesile olmasını dilemesinin ardından;  “Allah böylesi ikramların devamını nasip etsin” dedi.

BURADA OLMAKTAN MUTLUYUM

 Toplantıya katılan Hendek Kaymakamı Halil İbrahim Acır’da yaptığı konuşmasında; “ bu tür toplantılar ilçedeki birlik ve beraberliğin göstergesidir. Burada olmaktan son derece mutluyum. Muhtarımızdan da belediye başkanımızdan da bunun devamını bekliyoruz.” Sözleri alkışlarla destek buldu.

TEŞEKKÜR EDİYORUM

Ev sahibi sıfatı ile yemekte yaptığı konuşmasında yağlı; “ arkadaşlar pandemi yasakları nedeni ile bir araya gelememiştik. Çok şükür hastalığın seyrinin giderek azaltığı bir ortamı fırsat bilerek bu toplantıyı  organize ettik. Toplantımıza katılan sayın Kaymamakamımız Halil İbrahim Acır’a, Sayın Hendek Belediye Başkanı Turgut Bababoğlu’na ve ilçe basınımıza davetimize icabet ettiklerinden dolayı şahsım ve yönetim kurulum adına teşekkür ediyorum” diyerek bu tür toplantıları geleneksel hale getirerek devamını sağlamanın gayreti içerisinde olacağız” dedi.

TOPLU FOTOĞRAF

Yemeğin ardından çay içimi ile devam eden sohbetin sonlanmasının ardından heyet hep birlikte günün anısına toplu fotoğraf çekimi ile son buldu.