Güncel
Giriş Tarihi : 01-11-2021 12:43   Güncelleme : 04-11-2021 12:08

BANKAMATİK DANIŞMANI MEMURLAR!!!

KİM BULAR, KAÇ KİŞİLER? İlçemizden yayın yapan bir internet sitesi Hendek Belediyesi ile ilgili öyle bir iddiada bulundu ki yenilir yutulur değil…

BANKAMATİK DANIŞMANI MEMURLAR!!!

AKLIN YOLU BİRDİR

29 Ekim Konseri üzerine yazdığımız eleştirel köşe yazımıza vurgu yaparak doğruyu yazdığımızı duyurdu. Aklın yolu birdir. Umarız tekrarında aynı hatalar tekerrür etmez diyelim ve yazının bam teline geçelim.

Ne demek Bankamatik Danışmanı memurlar???

Sosyal medyada yazılanlara bakacak olursak özetle bu lakab ile anılanlar için; “işe gelmeyerek devlete verdiği zararın işe geldiği zamanlarda verdiği zarardan daha az olmasıdır.” Diye özetlenmiş.

Bununla da bitmiyor söylemler. “evinde otururarak ya da mahalle arkadaşlarıyla kahvede okey oynamak suretiyle ve ayda 1 defa en az 5-6 bin lirayı bankamatikten hışımla çekmek suretiyle isyan eder. Bu modellerin gelmedikleri iş yerlerinde dayalı döşeli odaları bile vardır çoğu kez, kilitli duran!!!”

YAPILAN ORTAYA VOLEYİ KİM VURACAK?

Herşeyden haberi olan gazeteci öyle bir orta yaptı ki muhalefet siyasi partililerin vole vurmaması olmaz. Bakalım bu topa hangi muhalefet siyasi temsilcisi girmeye cesaret edebilecek. Doğal olarak bu topa girmesi en yakın olan, ilçemizdeki ana muhalefet temsilcilerinin olması gerekir.

BABAOĞLU BU İDDİAYA CEVAP VERECEK Mİ?

Fotoğrafın birde  diğer yüzü var. O daha ilgi çekici. Hendek Belediye Başkanı Babaoğlu, böylesi bir iddia karşısında göreve geldiğinden beri, bize göre tatmin edici bir cevap bulamamalarından ancak kendilerinin ifadesi ile  ( enerjimizi, cevap vererek kendimizi yıpratmayız)  düşünce yapısıyla  sözde itibarsızlaştırmak adına kamuoyunda ayyuka çıkan iddia ve ithamlara sessiz kalarak ( sükut ikrardan gelir) anlayışı ile bu iddiaya da sessiz mi kalacak onu da Çarşamba günü yapılacak olan Belediye Meclisi toplantısında görme imkanı bulacağız.