Asayiş
Giriş Tarihi : 14-10-2021 07:53   Güncelleme : 15-10-2021 17:37

HENDEK GÜNE ALEVLERLE UYANDI!

Sabaha karşı Hendek ilçesi Eski Düzce caddesinin D-100 karayoluna bağlandığı kavşakta bulunan kereste atölyesinde yangın çıktı. Nuriye mahallesi güne alevlerle uyandı.

HENDEK GÜNE ALEVLERLE UYANDI!

YANGIN GÜN AĞIRIRKEN ÇIKTI

Nuriye mahallesinde mülkiyeti Cavit Saraç’a ait olup  Murat K. Tarafından kiralanıp işletilen kereste atölyesinde  bilinmeyen nedenden ötürü sabaha karşı alaca karanlıkta yangın çıktı. Yangın ihbarı ile yangın mahalline hareket eden  İtfaiye,  112 ambulans ve polis ekipleri yangın mahallinde gerekli önlemleri alarak çalışmalara başladılar.

VATANDAŞLARDA  İTFAİYE EKİBİNE DESTEK VERDİ

Sabah namazına giden vatandaşlarca görülen yangın ihbarı ile yangın mahalline gelen Hendek İtfaiye erleri uzun uğraşlar sonrasında  yangını önlem altına aldılar, soğutma çalışmaları devam ediyor. Hendek itfaiyesinin başarılı uğraşlarına vatandaşlarda katıldılar. Görgü şahitleri  yangın öncesinde atölye içerisinden sesler duyulduğunu ve patlama ile yangının büyüdüğünü ifade ettiler.

MADDİ ZARAR VAR

 Yangın münasebeti ile ahşap işlenen kereste atölyesinde  üretim makinaları ile birlikte hem işlenmiş ve satışa hazır mamuller hem de işlemeye hazır kalaslar yandı. Yangın nedeni ile işyerinde büyük çapta maddi zarar meydana geldi.

NOT:  Yangının video görüntülerini Facebook üzerinden Ahmet Çileci ya da Hendek Şafak adresinden izleyebilirsiniz.