Güncel
Giriş Tarihi : 10-10-2021 15:50   Güncelleme : 11-10-2021 08:29

RATED'TEN ANADOLU MEDYA VE DÜNYA GAZETESİ ZİYARETi

RATED (Radyo, Televizyon ve İnternet Yayıncıları Derneği) Başkan ve Yönetimi Anadolu Medya Grubunu ve Dünya gazetesini ziyaret etti.

RATED'TEN ANADOLU MEDYA VE DÜNYA GAZETESİ ZİYARETi

RATED (Radyo, Televizyon ve İnternet Yayıncıları Derneği) Başkanı Hüseyin Remzi Adıyaman, Başkan Yardımcısı ve Kurucu Başkan Zafer Büyü, RATED üyesi Selman Öztürk, RATED üyesi Cemil Tekin ve RATED yönetim kurulu üyesi İlknur Çakar, Sakarya TV İnternet Televizyonu Genel Müdürü Şaban Mergül'den oluşan heyet, kısa süre önce yayın hayatına başlayan Anadolu Medya Grubuna ziyaret gerçekleştirdi.

 

Ziyarette, Anadolu Medya Grubu CEO'su Gürkan Kılıç, Anadolu Medya Grubu Muhasebe ve Mali İşler Müdürü ve Dolu Radyo Genel Yayın Yönetmeni Kübra Kılıç ile hem tanışma hemde sektörle ilgili fikir alışverişinde bulunuldu.

 

Anadolu Medya Grubu CEO'su Gürkan Kılıç, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, RATED Başkanı Sayın Hüseyin Remzi Adıyaman ve yönetimine teşekkür etti.

Ziyaret, günün anısına çekilen hatıra fotoğrafı ile son buldu.

 

RATED'TEN DÜNYA GAZETESİNE ZİYARET

 

RATED (Radyo, Televizyon ve İnternet Yayıncıları Derneği) Başkanı ve yönetim kurulu üyeleri Dünya Gazetesini ziyaret etti.

 

RATED medya kuruluşlarına yaptığı ziyaretlere devam ediyor.

RATED (Radyo, Televizyon ve İnternet Yayıncıları Derneği) Başkanı Remzi Adıyaman, Başkan Yardımcısı Zafer Büyü ve RATED üyesi ve Gazeteci Cemil Tekin Dünya Gazetesini ziyaret etti.

 

Dünya Gazetesi Sakarya Temsilcisi Hasan Coşkun ile sohbet babında yapılan ziyarette karşılıklı fikir alışverişinde bulunuldu. Gazeteciliğin dünü bugünü ve yarınının konuşulduğu ziyaret içilen çayların ardından son buldu.