Spor
Giriş Tarihi : 03-10-2021 11:17   Güncelleme : 03-10-2021 11:17

TEDBİRİ ELDEN BIRAKMAYALIM

Üçüncü lig birinci gurupta yer alan şampiyonluk adayı Adana Osmaniyespor, oynadığı 4 müsabakanın ikisini iç sahada ikisini de dış sahada oynamış. Osmaniyespor için iç ya da dış saha fark etmiyor. Her ikinde de birer galibiyet birer beraberlikle ayrılmış bir takım. Puan sıralamasında 8 puanla üçüncü sırada…

TEDBİRİ ELDEN BIRAKMAYALIM

KALESİNDE GOL GÖRMEMİŞ

Kendi sahasında da deplasmanda da gollerini atmış, oynadığı 4 müsabakada kalesinde gol görmemiş bir takım. Üçüncü ligde mücadele eden ekibimiz Hendekspor saha tadilatını bitirdi ve kendi sahasında seyircinin desteğini de alacaktır. Sahamızdaki ilk müsabakayı galibiyetle tamamlamak Hendeksporumuza başarı yolunda ivme kazandıracağı muhakkak. O nedenle sahamızda yapacağımız ilk müsabaka bizim için çok çok önemli.

TARAFTARA ÇOK İŞ DÜŞÜYOR

Hendeksporlu fanatik taraftarlara çok iş düşüyor. Doksan dakika susmak yok! Sahada oynayan her futbolcumuzun her şeylerini ortaya  koyacaklarına gönülden inanıyorum. Tabiki hatalar olabilecek, yeterki giderilemeyecek hata yapmayalım, hatalar karşısında futbolcularımızı küstürecek tezahürattan uzak duralım.

ÖNCE DURDUR SONRA İNDİR

Rakibimizi çantada keklik bir takım olarak görmek bizi hayal kırıklığına sürükleyebilir. Alan savunmasını elden bırakmamalıyız. Diyeceğim odur ki öncelikle rakibimizi önemsemeliyiz,  önce durdur sonra indir prensibi ile oynarsak şampiyon adayı Osmaniyesporu eli boş gönderebiliriz. Neden olmasın?