Asayiş
Giriş Tarihi : 02-10-2021 17:10   Güncelleme : 02-10-2021 17:10

YENİMAHALLEDE TRAFİK KAZASI 2 YARALI

Bugün saat 14.10 sularında ilçemiz Yenimahalle'de meydana gelen trafik kazasında 2 kişi yaralandı, araçta sıkışan adı öğrenilemeyen bayan Hendek İtfaiye ekiplerinin çalışması sonrasında sıkıştığı araçtan kurtarılarak 112 acil ambulansla Hendek Devlet Hastanesine kaldırıldı.

YENİMAHALLEDE  TRAFİK KAZASI 2 YARALI

TALİ YOLDAN  CADDEYE KONTROLSÜZ ÇIKIŞ

Görgü şahitlerinden edinilen bilgilere göre Yenimahalle Servetiye Caddesinden  Hendek ilçe  merkezine Vahdettin Arslanoğlu idaresinde seyir halinde olan 54 AAC --- plaka sayılı özel minübüs,  caddenin sol tarafındaki  2052 sokaktan  kontrolsüz bir şekilde çıkan, 54 AFY --- plaka sayılı, kimliği öğrenilemeyen  sürücüsü ve yanında bulunan bayan içinde bulunduğu  özel taksi ile çarpıştı.

ARAÇTA SIKIŞAN BAYANI İTFAİYE ERLERİ KURTARDI

Çarpışmanın şiddeti ile taksi içerisinde bulunan bayan araçta sıkıştı. Kaza haberi ile kaza yerine intikal eden Hendek İtfaiye personelinin uğraşları sonrasında sıkıştığı araçtan kurtarılan adı öğrenilemeyen bayan ve sürücü 112 acil ambulans ile Hendek Devlet Hastanesi acil servisine kaldırıldı.

TRAFİK AKIŞI KISA SÜRELİ KONTROLLÜ BİR ŞEKİLDE SAĞLANDI

Kaza mahallinde trafik polisleri  gerekli önlemleri alarak araç trafiğini kontrollü olarak sağladılar, kazanın krokisi ve bilgilerini rapor etmelerinin ardından her iki araçta kurtarıcı yardımıyla yoldan kaldırılarak cadde araç trafiğine açıldı. Polis kazayla ilgili soruşturma başlattı.  

NOT: Kaza mahallinin videosunu Facebook üzerinden Ahmet Çileci ya da Hendek Şafak adresinden izleyebilirsiniz.