Asayiş
Giriş Tarihi : 01-10-2021 08:24   Güncelleme : 03-10-2021 08:32

MOTORSİKLETLİ SÜRÜCÜ BİSİKLETLİ ÇOCUĞA ÇARPTI

Dün akşam saat 19.15 sularında ilçe merkezi Osman Yılmaz caddesinde meydana gelen bisikletli çocuk ve motorsiklet sürücüsünün çarpıştığı kazada bir kişi ağır şekilde yaralandı.

MOTORSİKLETLİ SÜRÜCÜ BİSİKLETLİ ÇOCUĞA ÇARPTI

KAZA MAHALLİ ANA BABA GÜNÜ

Osman Yılmaz Caddesi nde ilçemiz halkının (Şirvan Ahmet’in kahvesi)  önünde Mahmutbey mahallesinden adı öğrenilemeyen küçük çocuğun bisikleti ile karşıya geçtiği esnada  Köprübaşı istikametinden ilçe merkezine hareket halinde bulunan ismi öğrenilemeyen motorsiklet sürücüsü çarpıştı. Çarpışmanın etkisi ile bisikletli küçük çocuk ve motorsiklet sürücüsü asfaltın üzerine düştüler.

AĞIR YARALI SÜRÜCÜ AMBULANSLA HASTANEYE KALDIRILDI

Bisikletli küçük çocuğun kolundan yaralandığı, kaskı olmayan motorsiklet sürücüsünün de  çocuğa vurmamak adına aniden yaptığı manevra ile asfalt zemine düşerek  kafasını vurduğu bu sebeple motorsiklet sürücüsünün ağır şekilde yaralandığı, bisikleti kullanan küçük çocuk  korkuyla kaza mahallinden kaçarken motorsiklet sürücüsü , kazanın görgü şahitleri tarafından 112 acil ekibine haber vermesi üzerine  yaralı sürücü ambulans ile Hendek Devlet Hastanesine kaldırılarak tedavi altına alındı.

MOTORSİKLET  TRAFİK POLİSLERİNCE BAĞLANDI

Kaza mahallinde araştırma yapan polis, kazaya karışan motorsiklet plakasız olması münasebeti ile trafik ekiplerince bağlandı. Polisin kaza ile ilgili soruşturması devam ediyor.   

NOT: Kaza mahalli videosunu Facebook üzerinden Ahmet Çileci ya da Hendek Şafak adresinden izleyebilirsiniz.