Asayiş
Giriş Tarihi : 29-09-2021 09:27   Güncelleme : 29-09-2021 14:09

D-100 ÜZERİNDE İNANILMAZ KAZA

Dün akşam saat 18.30 sularında meydana gelen trafik kazası “ verilmiş sadakası varmış” dedirtti.

D-100 ÜZERİNDE İNANILMAZ KAZA

SÜRÜCÜ KAZAYI HAFİF ATLATTI

Dün akşam saat 18.30 sularında Adapazarı istikametinden Düzce istikametine seyir halinde olan  E.T. idaresindeli  54 AES --- plakalı lüks jip bilinmeyen bir nedenden dolayı yoldan çıkarak uyarı ikaz ışığı direğine çıktı. Görenlerin eyvah dediği kazada sürücünün yaralanmadan kazayı hafif atlatması bir şans olarak nitelendirildi.

ALLAH KORUDU

Kazaya şahit olan görgü şahitlerinden edindiğimiz bilgilere göre  ; “yaklaşık 20 metre ileride kavşakta kırmızı ışık dolayısı ile bekleyen  onlarca araç vardı. Yoldan çıkarak orta refüjde bulunan aydınlatma direğine vurarak durabilen özel oto eğer kazayı yapmamış olsaydı daha büyük felaket yaşayabilirdik” diye görüş bildirirlerken özel oto sürücüsü E.T. ise; “ başka bir araç tarafından sıkıştırıldım, kaza kaçınılmazdı” diyerek yaşananlara şükretti.

ARAÇ PERT’E ÇIKTI

Kaza sebebi ile lüks araçta büyük oranda maddi hasar meydana geldi. Kaza nedeni ile araç trafiği bir süre kontrollü olarak sağ şeritten tek yönlü olarak verildi. Trafik ekiplerinin kontrolünde kurtarıcı araç yardımıyla yoldan kaldırılan araç sonrası  yoldaki trafik akışı normale döndü. Polis kaza ile ilgili soruşturma başlattı.

NOT: Kaza yeri videosunu Facebook üzerinden Ahmet çileci ya da Hendek Şafak adresinden izleyebilirsiniz.