Güncel
Giriş Tarihi : 13-09-2021 08:58   Güncelleme : 13-09-2021 08:58

VATANDAŞA BU EZİYET NİYE? BAKANDA YOK YAPAN DA…

Bir elektronik arızanın giderilmesi bu kadar mı zor. Günlerdir Lise önündeki otomat girişi kapalı ve hiçbir sorumlu bunu sahiplenmiyor.

VATANDAŞA BU EZİYET NİYE? BAKANDA YOK YAPAN DA…

İLÇENİN ÖNCELİKLİ SORUNU OTOPARK

İlçemizdeki araç sayısının çokluğu, cadde ve sokakların  tüm trafik kanun ve yönetmeliklerine aykırı olarak inşa edilen sözde Acil Trafik Eylem  Planı neticesinde daralan ve tek yöne çevrilen sokak ve caddeler, tüm bunlara karşın merkezde yer alan oto parkın kapasitesinin  trafik kanun ve yönetmeliğine göre yaklaşık 250 araca cevap verebilen otopark…

İKİ GİRİŞTEN BİRİ GÜNLERDİR ARIZALI BAKAN DA YOK YAPAN DA…

Öyle bir trafik eylem planı yapıldı ki ilçeye gelen her bir misafir araç mutlaka Cumhuriyet alanına girecek gideceği yere oradan istikamet alacak. İlçemiz otoparkının iki girişi mevcut.  Biri  Hendek Anadolu Lisesi önünden birde  Halk Bankası önünden…

MODERN HENDEK!!!

Ne hikmetse Lise önünden otopark girişi günlerdir kapalı. Buna karşın  diğer giriş kapısını işaret eden bir tabela ya da uyarıda yok. Bu mu dünden güzel olan Hendek? Burası mı modern Hendek???

Lise önündeki otopark girişinde bulunan bariyer sisteminde yine elektronik arıza mevcut.  Hiçbir şey baki değildir kabul. Ama çareside yok değil… Vatandaşa bu eziyet niye???