Güncel
Giriş Tarihi : 10-09-2021 09:58   Güncelleme : 12-09-2021 09:34

KAVAKÇI BAGAJI DOLU GELİYOR! KAVAKÇI NELER AÇIKLAYACAK?

Bilindiği üzere yağlı güreşlerdeki olmazsa olmaz kural güreşçinin 45 yaşına girdiğinde çayıra veda etmesi, Kıspet'ini duvara asması…

KAVAKÇI BAGAJI DOLU GELİYOR! KAVAKÇI NELER AÇIKLAYACAK?

DESTEK SÖZDE KALDI

İlçemizin yetiştirdiği Kırkpınar Başpehlivanlarından Kavakçı kardeşlerin büyüğü Mahmut Kavakçı 28 Ağustos günü Selman Dede güreş alanında Jübile müsabakası düzenlemiş, organizasyona Hendek Belediyesi maddi ve manevi desteklerde bulunacağını açıklamıştı.

ORGANİZASYONDA BAŞARILI OLAMADIK

Yaşananlara baktığımızda  tüm bu söylemlerin sadece sözde kaldığını gördük, yaşadık. Kaldı ki zaten Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu’da güreş alanında yaptığı konuşmasında değişik nedenler ileri sürerek; “ organizasyonda başarılı olamadık!” diyerek işin içinden sıyrılmıştı!!!

KAVAKÇI TEK BAŞINA

Sahanın düzenlenmesinden afişlerin yapılıp asılmasını, misafirlere verilen plaketlerin hazırlanmasını, sporculara verilen madalyaların yapılması, ilçemize gelen misafirleri dahi kapıda karşılama işini Kavakçı kendi çabaları ile gerçekleştirdi.Tabi doğal olarak da bu maddi külfeti bizzat Mahmut Kavakçı yaptı.

NE KOMİSYON VAR NE KOMİTE? ADETA SALDIM ÇAYIRA MEVLAM KAYIRA…

Oysa gönül isterdi ki  bu etkinlik Hendek’in etkinliği idi. İlçemiz adına onur meselesiydi. Belediye Meclisinde bulunan Cumhur İttifakı Ortağı meclis üyelerinden yapılacak etkinlikte bir aksaklık yaşanmaması adına ortaklaşa bir komisyon oluşturulsun, organizasyon, ayrı bir komite aracılığı ile gerçekleştirilsin ama nerdeeeee…

KAVAKÇI’YA NE SÖZLER VERİLDİ

Gazetemizi arayan Kırkpınar Başpehlivanı Mahmut Kavakçı, yaşanan jübile güreş etkinliği adına açıklamalarda bulunacağını duyurmamızı ve kendisine verilen sözlerin yerine getirilmemesini kamuoyuna açıklayacağını ifade etti.

Gün doğmadan neler doğar.  Kavakçı’ye hangi sözler verildi bunları bilmiyoruz ancak Kavakçı’nın yapacağı açıklamaları da dört gözle bekliyoruz.