Asayiş
Giriş Tarihi : 03-09-2021 14:47   Güncelleme : 04-09-2021 15:54

UYARIYORUZ! HENDEK’İN REKLAMA DEĞİL HİZMETE İHTİYACI VAR

AKILLI KAVŞAKTA BULUNAN IŞIK SİSTEMİ HİZMET DIŞI! İlçemizin değişik bölgelerinde bazı kavşaklarda bulunan trafik ikaz ışıkları, büyüyen ağaçların dalları nedeniyle işlev dışı kalmış durumda. Sürücüler için tehlike oluşturuyor.

UYARIYORUZ! HENDEK’İN REKLAMA DEĞİL HİZMETE İHTİYACI VAR

KAZALARA DAVETİYE ÇIKARTIYOR

İlçemiz Başpınar mahallesi bankalar kavşağı ve eski hastane kavşağındaki trafik işaret ışıkları sökülerek devre dışı bırakılırken, ışıklı uyarıların bulunduğu ilçemiz Yenimahalle Ömer Bayraklı Paşa ile Abdurrahman Gürses caddesinin kesiştiği, (halkımızın anlayacağı şekilde ise Balık pazarının altında çevre yolu trafik uyarı ışıkları) bahçeden büyüyen üzüm bağı nedeni ile ışıklar devre dışı kalmış durumda. Her ne kadar ışıklar yanıyor olsa da bağ yapraklarının görüş açısını kapatması nedeni ile sürücüler faydalanamıyor.

HENDEK’İN REKLAMA DEĞİL HİZMETE İHTİYACI VAR!

Yaşanan bu olumsuzluğun ivedilikle giderilmesi yönünde yetkililere çağrıda bulunuyoruz. Hani dün iş makinasının önüne dal kesme aparatı takıp, Muammer Sencer Caddesinde günlerce ( Makine parkurumuzu güçlendirdik, yeni bir dal kesme makinası aldık) şeklinde reklamlar yapılıyordu. Bizde bu durumu  makne olarak değil iş makinesine aparat takıldı şeklinde haberleştirdiğimizde yandaş basın tarafından birilerine şirin görünmek adına eleştirilerde bulunmuşlardı.

İşte size fırsat haydi iş başına…