Güncel
Giriş Tarihi : 26-08-2021 18:27   Güncelleme : 27-08-2021 07:14

GÜREŞÇİMİZ, KARDEŞİ İÇİN YARDIM BEKLİYOR

AKGÜL: “ PARA DEĞİL AŞI BEKLİYORUZ, LÜTFEN SESİMİZE KULAK VERİN”

GÜREŞÇİMİZ, KARDEŞİ İÇİN YARDIM BEKLİYOR

O bir güreşçi.. Ancak talihsiz bir kaza sonrası güreşi bırakmak zorunda kalıp hayat mücadelesini güreş sporundan değil gündelik işlerle yapmaya başlamış.

Whatsap hattı üzerinden bizi arayan Sezai Polat AKGÜL,  kardeşi Emir AKGÜL’ün  Tümer Hastası olduğunu vurgulayarak, haber yaparak katkıda bulunmamızı istedi. Böylesi bir abinin bu isteğine kayıtsız kalamazdık ve kalmadık.

Akgül; “ Emir Akgül  kardeşim geçen sene de haberlere çıktı. 13 yaşında ellerinizden öper. Kardeşim  beyin tümeri hastası, geçen sene 22 iğne yazılmıştı son 4 iğnesi kalmıştı fakat kardeşimimin tedavisi olumlu cevap vediğinden 15 iğne daha yazıldı. Ayda tek bir iğnesi 450 euro. Ben kendim milli güreşçi idim beynim den darbe yedim iş gücümü kayıp etim, ekonomik yönden kardeşime sahip çıkamıyorum. Tüm kamuoyu şunu bilsin ki ben kimseden para istemiyorum. Kardeşimin sağlığına kavuşması için gerekirse böbreğimi satarım. Benim tek istediğim yardımsever halkımızdan kardeşimin iğnelerinin alınabilmesi.” Diyerek feryadını dile getirdi.

Sakarya Erenlerde ikamet eden Sezai Polat AKGÜL'e

Gsm: 536-473 11 37 Nolu telefondan ulaşabilirler.