Güncel
Giriş Tarihi : 19-08-2021 15:00   Güncelleme : 19-08-2021 15:06

11 FARKLI DALDA 21 KİŞİYE ÖDÜL

Hendek Vizyon TV’nin ödül töreninin onur konuğu eski İçişleri Bakanı Sadettin Tantan oldu.

11  FARKLI DALDA 21 KİŞİYE ÖDÜL

11 DALDA ÖDÜL

İlçemiz Klargalı hanbaba mahallesinde bir sosyal tesiste  Hendek Vizyon TV tarafından düzenlenen YILIN EN’leri ödül töreninde  Tarih-Dernek Başkanı-Girişimcilik-Hayvancılık-İş insanı-Tarım-Edebiyat-Kültür-Yılın Annesi ve Spor, Sanat ödülleri sahiplerini buldu.

Çarşamba akşamı saat 18.00’de düzenlenen Ödül Töreninin sunuculuğunu Yavuz Konuk yaptı. Ödüller eski İçişleri Bakanı  Sadettin Tantan, Danyal Hergünsel, Zafer Konuk,Zafer Çakmak tarafından verildi.

BİZİ TÜRK KİMLİĞİNDEN KİMSE AYIRMAYA ÇALIŞMASIN

Programa konuşmacı olarak katılan ilçemizin yetiştirdiği değerli insan Danyal Hergünsel  yaptığı konuşmasında; “  böylesi güzel  bir etkinliği düzenleyen  Hendek Vizyon TV sahibi Kayhan Şafak kardeşime, ödüle layık görülen kardeşlerime ve etkinliğimize katılan dğerli misafirlerimize teşekkür ediyorum. İnşallah arkadan gelen yeni nesil bizlerin baştatığı bu girişimi devam ettirirler ve kültürel hizmet bayrağını daha yüksek yerlere taşırlar. Başka Türkiye yok.  Biz Türkiye’de yaşamak istiyoruz. Bizi Türk kimliğinden ayırmaya hiç kimse çalışmasın.Saygılar sunuyorum” diye konuştu.

TEBRİK EDİYOR BAŞARILARININ DEVAMINI DİLİYORUM

Törende ödüle layık görülen mümtaz insanlara ödülünü vermek için mikrofona davet edilen eski İçişleri efsane Bakanı Sadettin Tantan; “ Hendek’de yetişmiş, Hendek’e katkı sunan, gerek kültürel, gerek sanatsal  ve gerekse iş insanı anlamında ödüle layık görülen arkadaşlarımızı tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyorum. “ sözleriyle ödül takdiminde bulundu.

Törende yılın annesi ünvanına layık görülen 5 çocuk annesi  Bengisu Şimşir’e de ödülünü Zafer Konuk takdim etti.  Tören konuklara ödüllerinin verilmesi ile son buldu.