Güncel
Giriş Tarihi : 17-08-2021 16:49   Güncelleme : 22-08-2021 09:54

MECLİS ZAN ALTINDA!

Algıcı provokatör gazeteci yine yazdığı bir makalesinde kendince uyanıklık yaparak halkı aldatmak bir yanda , belediye başkanına şirin görünmek diğer yanda, bir diğer yanda da kafasına göre bizi yalancılıkla itham etmeyi seçmiş. Dahası yazdığı YALANLARLA meclisi de zan altında bıraktı.

MECLİS ZAN ALTINDA!

AMAÇ BAŞKA OLUNCA!!!

Hendek Belediyesi Temmuz ayı olağan toplantısı videosu aynen duruyor. Dinlememiş olmalı ki gündemin ikinci maddesi olan ( Köprübaşı mahallesinde inşa edilen 112 acil istasyon ve bitişiğindeki çocuk parkına  Hacı Ali Rıza Albayrak) isminin verilmesi maddesiydi. Çünkü tekrardan dinlese bu yanlışa düşmezdi, tabi gayesi vatandaşa doğruları anlatmak olsaydı???

AYGÜNEŞ’TEN CEVAP BEKLİYORUZ

Temmuz ayı meclis toplantısının ikinci maddesi gündeme geldiğinin akabinden oylamaya sunulacağı sırada MHP Meclis gurup sözcüsü Yaşar Aygüneş söz aldı ve aynen ifadesi; “başkanım İmar ve Bayındırlık Komisyonuna havale edilmesini teklif ediyorum” demesi üzerine mecliste maddenin KOMİSYONA HAVALESİ oy birliği ile kabul edilmişti. Yok eğer yaşananlar bizim dediğimiz gibi değilse MHP meclis gurup sözcüsü çıksın bizi yalanlasın!!!

Şimdi gelelim provokatör gazetecinin yazdığına…

Gündemin 2.maddesi: Köprübaşı mahallesi Naim Süleymanoğlu Caddesi 3527 sokak ile 3529 sokak arasında yer alan yeşil alan üzerinde bulunan Parka, "Alirıza Albayrak Parkı" adının verilmesi, OY BİRLİĞİ İLE KABUL EDİLDİ.
Meclisten "Alirıza Albayrak Parkı" ismi geçti.

YALANIN DANİSKASI…

Aynı meclis toplantısında meclis başkanı, “adli tatil olması münasebeti ile Ağustos ayı meclis toplantısı yapılmayacak, Eylül ayı olağan meclisi yapılacaktır” Diye konuştu.

Şu halde Ağustos ayında meclis toplantısı yapılmadı ve komisyona giden maddenin akıbeti belli değil. Peki bu durumda böylesi bir yazıyı kaleme alıp ALGI yaratmak, meclisi zan altına sokmak da niye?

KILAVUZU KARGA OLANIN…

Bununla kalmayan gazeteci, başkana şirin görünmek adına birde ekleme yapmış ve;

“Ortada bir meclis kararı var. Hem de OY BİRLİĞİ ile alınmış bir karar var!!!demek suretiyle neyin hesapları içerisinde???

Başkan Babaoğlu'na Ali Cengiz Oyununu kim oynuyor? Başkan gereken önlemleri almalıdır” babında akıl vermeyi de ihmal etmiyor.

Hülasa, aslında kimsenin Ali Cengiz oynadığı yok, asıl oyunu oynayan provokatör gazeteci. NOKTA…

NOT: Temmuz ayı meclis oylama videosunu facebook üzerinden ahmet çileci ya da hendek şafak adresinden ( MECLİS ZAN ALTINDA ) videosunu izleyebilirsiniz.