Güncel
Giriş Tarihi : 21-07-2021 12:42   Güncelleme : 23-07-2021 16:48

ANAMUHALEFET CHP İLÇE BAYRAMLAŞMASINDA YER ALMADI

Hendek Kaymakamlığınca organize edilen ilçe protokol bayramlaşma töreni Hendek Müftülük bahçesinde açık havada başladı. Bayramlaşma töreni İlçe Emniyet, İlçe Jandarma ile devam etti, yaşlılar yurdu ziyareti ile son buldu.

ANAMUHALEFET  CHP İLÇE BAYRAMLAŞMASINDA YER ALMADI

SİVİL TOPLUM ÖRGÜTLERİ İLGİ GÖSTERMEDİ!

Törende Hendek Kaymakamı Halil İbrahim Acır, Hendek Belediye Başkanı Turgut Bababoğlu, Hendek Cumhuriyet Savcısı, İlçe Emniyet Müdürü  Şevket İlhan, AKP, MHP ve Gelecek Parti İlçe başkan ve yönetim kurulu üyeleri hazır bulunurlarken, ilçemizdeki protokol bayramlaşma törenine başta ana muhalefet partisi CHP olmak üzere, S.P, DEVA, İYİ, ve Yeniden Refah Partisinden  nede  sivil toplum örgütü temsilcilerinden hiç kimsenin katılmaması dikkat çekti.

İLÇEMİZDEN KURBAN BAĞIŞI 418 OLDU

Ev sahibi hasebi ile ilk konuşmacı olan ilçe müftüsü Murtaza Gür, yaptığı konuşmasında; “ Hendek ilçesinden Diyanet işleri Başkanlığına yapılan kurban bağışı sayısı 418 olarak gerçekleşmiştir. Bu yardımlardan dünyanın her bir yerinde olan müslüman kardeşlerimize ulaştırılacaktır.” Diyerek bayramı kutladı.  

GÜZEL GÜNLER YAKIN

Protokolde yer alan Belediye başkanı ve ilçe kaymakamı birer selamlama konuşması yaptılar. Beleidye Başkanı Babaoğlu; “ Pandemi salgını nedeni ile geçirdiğimiz iki bayrama göre bugün çok şükür bir aradayız. İnşallah bundan sonraki süreçde daha iyi günlere erişiriz. Hepinizin bayramını kutluyorum. Hepinize saygı, sevgi ve muhabbetlerimi sunuyor, hayırlı bayramlar diliyorum” dedi.

DAHA NİCE BAYRAMLARA DAHA SAĞLIKLI ULAŞMAK ÜMİDİYLE

İlçe Kaymakamı Acır’da yaptığı konuşmasında; “ öncelikle hepinizi saygı ve sevgi ile selamlıyorum. Bugün mübarek bir gün. Bu mübarek günde sizlerle birlikte olmaktan büyük mutluluk duyuyorum. Bu vesile ile hepinizin bayramını kutluyor, daha nice bayramlara, daha sağlıklı biçimde ulaşmak ümidiyle hepinize sevgiler, saygılar sunuyorum” diye konuştu.

TOPLU FOTOĞRAF ÇEKİLDİ

Adet olduğu üzere Hendek Yeni cami önünde toplu fotoğraf çekiminin ardından heyet hep birlikte İlçe Emniyet Müdürlüğü,İlçe Jandarma Komutanlığı ve yaşlılar yurdunu ziyaret ederek bayramlaştılar.

SİZLER HER ZAMAN BİZLERİN KALBİNDESİNİZ

Hendek Jandarma komutanlığını ziyaret eden protokol heyeti öncelikle jandarma personelinin tek tek bayramlarını kutladılar. Heyete  başkanlık eden ilçemiz kaymakamı Acır; “ mübarek bir günü kutladığımız bu günde pandemi dolayısı ile sağlık tedbirleri istikametinde sosyal mesafe kuralını uyguluyor olsak ta sizler her zaman bizlerin kalbindesiniz. Bunu hiçbir zaman unutmayalım. Ben size çalışmalarınızda başarılar dilerim. Ailenizle, sevdiklerinizle birlikte güzel bir bayram geçirmenizi diliyor, hepinize iyi bayramlar diliyorum” sözleri mehmetçişk tarafından SAĞOOL söylemiyle karşılık buldu.