Siyaset
Giriş Tarihi : 14-07-2021 09:57   Güncelleme : 14-07-2021 09:57

SAADET’Lİ GENÇLERİN DERDİ: “GEÇİM”

Saadet Partisi Genel Merkezinin vatandaşların ekonomik sıkıntılarını gündeme getirmek amacıyla bir süre önce başlattığı “Geçim İttifakı” kampanyası kapsamında Sakarya İl Gençlik Kolları tarafından Gar meydanında kurulan Dert Duvarı’na vatandaşlar, özellikle gençler dertlerini yazdılar.

SAADET’Lİ GENÇLERİN DERDİ: “GEÇİM”

ZAM, ZAM BIKTIK!!!

Dert Duvarı’na; Zam zam yine zam bıktık! diyen de vardı, Maaşıma aldığım zam, kuşa döndü diyen de, fahiş sınav ücretlerine dem vuran öğrenci de, çalışmak zorundayım, bebeğime nasıl bakıcı bulacağım diyen kadınlarda içini dert duvarına döktü.                                      

     İYİNİN, DOĞRUNUN VE ADİL OLANIN HAKİM OLDUĞU BİR GELECEK İNŞA EDECEĞİZ

Konu ile ilgili bir açıklama yapan Saadet Partisi Sakarya İl Gençlik Kolları Başkanı Yunus Erdoğan:” Gençlik Kolları olarak Sakarya’mızın Gar Meydanı’na kurmuş olduğumuz Dert Duvarı vatandaşlarımız özelliklede genç kardeşlerimiz dertlerini yazdılar. Yaptığımız çalışmaya ilgi gösteren halkımıza çok teşekkür ediyorum. Milletimizin geçim derdine bir farkındalık oluşturmak için böyle bir etkinlik yaptık. İnsanımız özelliklede genç kardeşlerimiz ekonomik olarak sıkıntılı bir dönemden geçiyor.

EKONOMİ EHLİYETSİZ KİŞİLERİN ELİNDE

Ekonominin kötü yönetilmesi, kadrolara ehliyetsiz kişilerin gelmesi, adalet mekanizmasının işlevsiz hale getirilmesi gençlerimizin geleceğe umutla değil karamsar bakmasını sağlıyor. Bizlerde bu çalışmalar vesilesi ile ulaştığımız her genç kardeşimize götü gidişatı hep birlikte durdurup iyinin, doğrunun, güzelin ve adil olanın hakim olacağı bir gelecek inşa etmenin mümkün olduğunu aktarıyoruz. Bizler Saadet Partili, Milli Görüşçü gençler olarak son olarak şunu  ifade ediyoruz, derdi “geçim” olan vatandaşlarımız, gençlerimiz tek derdi “seçim kazanmak” olanlara önümüzdeki ilk seçimlerde gerekli cevabı verecektir.” dedi.